21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13

Комунальний заклад вищої освіти

«Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»

 

Запрошуємо на навчання!


Бути хорошим керівником дано не кожному, але колективу Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу дуже пощастило. 5 квітня 1996 року Костянтина Францовича Войцехівського було призначено директором Вінницького педагогічного училища. Це людина мудра і далекоглядна, творча та ініціативна, керівник нової генерації, який спонукає членів колективу  до змін, оновлення та вдосконалення. Особливою рисою Костянтина Францовича  є здатність проектувати розвиток закладу освіти. З 1998 по 2007 роки було створено 4 нових відділення, з 2005 року здійснюється прийом студентів за освітнім ступенем «Бакалавр». Коледж першим в області серед технікумів і коледжів здобув статус закладу вищої освіти. Сьогодні у його структурі є науковий ліцей-пансіон, коледж фахової передвищої освіти, 3 факультети та 10 кафедр, 2 відділення та 9 циклових комісій. До складу педагогічного колективу входить 56 науковців.

Плідна праця Костянтина Францовича відзначалася як керівництвом освітньої галузі області, так і урядом України. Серед нагород  варто згадати – звання «Відмінник освіти України», нагрудний знак «Антон Макаренко», Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, ювілейну медаль «25 років незалежності України».

        Від усього студентського та педагогічного колективу, вельмишановний Костянтине Францовичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя  на посаді керівника закладу. Щиро бажаємо Вам прихильності долі та міцного здоров’я для втілення нових ідей і проектів, у реалізації яких Вам із задоволенням допоможуть колеги.

 


 

Останні новини нашого коледжу

Ювілейний фільм-концерт

Ювілейний фільм-концерт-викладачів факультету дошкільної освіти та музично виховання КЗВО "Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж" до 20-ї річниці заснування у навчальному закладі музично-педогочного відділення.

Контакти

Зв'язатись з нами


vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ

Форма зворотнього зв'язку

Відправник 
Ваш e-mail 
Тема листа 
Повідомлення