21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13

Комунальний заклад вищої освіти

«Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»

 

Запрошуємо на навчання!

24 березня 2021 року В онлайн-режимі на платформі google meet було проведено підсумкове засідання атестаційної комісії  Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Відкривав засідання атестаційної комісії директор закладу Костянтин ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ. В ході засідання, відповідно до плану роботи, методистом коледжу Тетяною РУДОЮ було проінформовано атестаційну комісію про хід атестації за 2020-2021н. р. Голова експертної групи, Олена МАРЦЕНЮК, представила результати експертної оцінки атестаційних матеріалів педагогічних, науково-педагогічних працівників. Було заслухано звіти завідувачів кафедр, голів циклових комісій, щодо рішень рішення щодо відповідності займаній посаді, підтвердження або присвоєння кваліфікаційної категорії та педагогічного звання. Роботу підсумкового засідання було забезпечено за допомогою онлайн-платформи google meet, з використанням сучасних технологій та технічних засобів.


 ФОТОЗВІТ

DSC 0001  DSC 0016 DSC 0034 DSC 0024 DSC 0035 DSC 0037 DSC 0070 DSC 0072 DSC 0076


 

Останні новини нашого коледжу

Ювілейний фільм-концерт

Ювілейний фільм-концерт-викладачів факультету дошкільної освіти та музично виховання КЗВО "Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж" до 20-ї річниці заснування у навчальному закладі музично-педогочного відділення.

Вишиванка-фест 2021

14568

Трансляція буде доступною за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=-BhcIRuLHxQ

Колектив коледжу сердечно вітає Костянтина Войцехівського із 25-річчям на посаді директора закладу


Бути хорошим керівником дано не кожному, але колективу Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу дуже пощастило. 5 квітня 1996 року Костянтина Францовича Войцехівського було призначено директором Вінницького педагогічного училища. Це людина мудра і далекоглядна, творча та ініціативна, керівник нової генерації, який спонукає членів колективу  до змін, оновлення та вдосконалення. Особливою рисою Костянтина Францовича  є здатність проектувати розвиток закладу освіти. З 1998 по 2007 роки було створено 4 нових відділення, з 2005 року здійснюється прийом студентів за освітнім ступенем «Бакалавр». Коледж першим в області серед технікумів і коледжів здобув статус закладу вищої освіти. Сьогодні у його структурі є науковий ліцей-пансіон, коледж фахової передвищої освіти, 3 факультети та 10 кафедр, 2 відділення та 9 циклових комісій. До складу педагогічного колективу входить 56 науковців.

Плідна праця Костянтина Францовича відзначалася як керівництвом освітньої галузі області, так і урядом України. Серед нагород  варто згадати – звання «Відмінник освіти України», нагрудний знак «Антон Макаренко», Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, ювілейну медаль «25 років незалежності України».

        Від усього студентського та педагогічного колективу, вельмишановний Костянтине Францовичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя  на посаді керівника закладу. Щиро бажаємо Вам прихильності долі та міцного здоров’я для втілення нових ідей і проектів, у реалізації яких Вам із задоволенням допоможуть колеги.

 


 

Контакти

Зв'язатись з нами


vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ

Форма зворотнього зв'язку

Відправник 
Ваш e-mail 
Тема листа 
Повідомлення