21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Гармонія

Гармонія

12 квітня 2019 року студенти 4 курсу шкільного відділення з викладачем корекційної педагогіки Стецюк І.В. відвідали Центр реабілітації «Гармонія».

Вчимося жити у безпеці

Вчимося жити у безпеці

4 квітня 2019 року на території Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» працював мобільний консультативний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Музей під відкритим небом

nnn04Музеї Києва під відкритим небом вирізняються особливою атмосферою. На околиці Києва розташований Національний музей народного побуту та архітектури України – Пирогово. Ця назва з`явилася завдяки селу, яке раніше знаходилося на цій території. Музей займає площу в 10 гектарів, на яких існує більше трьохсот різних експонатів з усіх куточків України.

12 травня 2017 р. студенти 13-Ш(б) групи шкільного відділення на чолі з куратором Оленою Миколаївною Похилюк відвідали музей під відкритим небом.Тут вони не тільки занурилися в історію, а й відпочили душею.

Колоритні вулички, що імітують український побут, викликали масу позитивних емоцій. На території розташована старовинна дерев`яна церква, в якій відбуваються богослужіння. Найбільше вражень, без сумніву, справило на студентів годинне катання по території музею на електромобілі, що дало змогу за короткий проміжок часу ознайомитись з усіма представленими регіонами України: Верховиною, Буковиною, Галичиною, Карпатами, Одещиною, Слобожанщиною та ін. Звісно, найріднішими картинками побуту виявились оселі Подільського регіону, нашої Батьківщини.


Апробація результатів наукових досліджень

nnn0212 травня о 10.00 у конференц-комплексі Університету ДФС України у м. Ірпінь відбувся VІІ Міжвузівський науково-практичний семінар «Тенденції та перспективи формування професійної лексики». У програмі заходу, приуроченого до Дня науки, було заявлено понад сто шістдесят учасників із різних науково-освітніх осередків. У семінарі взяли участь представники України (Бердянськ, Вінниця, Дубно, Івано-Франківськ, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Київ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Мукачево, Одеса, Полтава, Рівне, Харків, Хмельницький, Черкаси), Республіки Білорусь (Брест), Російської Федерації (Ростов-на-Дону).

nnn01Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж на семінарі гідно представили студенти 13-Ш(б) групи шкільного відділення Вєдєрнікова Дар’я, Прокопенко Анна, Горобець Ірина, Редько Олена, Фабіянська Юлія, Самойленко Ольга, Пікуль Крістина, Пяст Юлія, Гаврилюк Вікторія, Студілко Ольга під керівництвом кандидата філологічних наук, завідувача кафедри української філології Олени Миколаївни Похилюк.

У центрі уваги науковців були питання лінгвокультурологічних та соціокультурних аспектів філології, культури наукової мови, актуальних проблем та методологічних аспектів вивчення професійної лексики у вищих навчальних закладах та професійного мовлення в ЗМІ. Тема наукового заходу є актуальною, про що свідчить активний інтерес учасників семінару та практична значущість порушуваних проблем, які викликали жваве обговорення серед науковців. До початку роботи семінару надруковано збірник доповідей учасників. Кожний учасник конференції отримав такий збірник зі своєю розвідкою.

Ректорат Університету ДФС України надіслав на ім’я директора нашого коледжу лист-подяку за сприяння в організації участі наших представників у семінарі.


Волинська весна: перші паростки науки

lu1 березня 2017 року у місті Луцьк проходила І Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Волинська весна: перші паростки науки».

Приємно відзначити, що в ній взяли активну участь студенти шкільного відділення, а саме: Більська Олександра – студентка 32-Ш групи (науковий. керівник – кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української філології О. М. Похилюк); Манько Наталія – студентка 43-Ш групи (науковий керівник – викладач-методист Т. Г. Омелянчик); Коріненко Руслана – студентка 33-Ш групи (науковий керівник – викладач педагогіки О. В. Шевчук); Горпинюк Руслана студентка 24-Ш групи (викладач-методист Т. А. Нечипоренко) і отримали сертифікати та збірник статей.

Колектив Луцького педагогічного коледжу оголосив подяку науковим керівникам студентів на чолі з завідувачем шкільного відділення О. В. Майданик, яка супроводжувала учасників конференції.

 

 


Благодійна поїздка до Самгородоцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

18 грудня 2016 року, напередодні дня Святого Миколая, студенти шкільного відділення виявили ініціативу допомогти дітям-сиротам у втіленні мрій: оголосили збір одягу, іграшок, книжок та солодощів, підготували розважальну програму та майстер-класи за інтересами. Завідувач відділення Майданик О. В. та куратори груп Бузенко І. Л. і Шевчук О. В. стали координаторами поїздки до Самгородоцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим, хто допоміг реалізувати благодійну поїздку: Ковальову О. Л., директору ТОВ «Пайпер Україна» та Мізяківській Я. С., що допомогли з транспортом та солодощами, колективу загальноосвітньої школи № 25, особливо вчителям Кремінській Ж. О, Хандрусь О. Д., Демчук Т. О., учням 3-Д, 2-В, 2-Г, що з радістю поділились іграшками та книжками.

Звичайно враження від поїздки завжди переповнюють, ніхто не міг приборкати щирі емоції, та найкращим є те, що наступного дня кожен, хто долучився, запитував: «Коли ми поїдемо наступного разу?». Сподіваємось, бажаючих долучитись до подібних заходів стане більше.Матимемо надію, що поїздки до Самгородецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату стануть гарною традицією шкільного відділення в напрямку благодійної діяльності.


vol
vol
vol
vol


Науково-методична конференція «Початкова нова українська школа: сутність змін, проблеми, знахідки, перспективи розвитку»

k
k
k


 

Свято першокурсника на шкільному відділенні

per0115 листопада 2016 року в приміщенні актової зали коледжу відбулася урочиста посвята першокурсників шкільного відділення в студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. З року в рік підтримується добра традиція напередодні Дня студента проводити це свято, свято всієї родини нашого відділення, яке поповнилося новими студентами.

У святковій атмосфері студентам було вручено символічні колективні студентські квитки та справжні залікові книжки. Першокурсники перед богинею мудрості і знань Афіною склали обітницю гарно вчитись, підтримувати традиції відділення та коледжу, українського народу, відвідувати гуртки і секції, дотримуватись трудової дисципліни, шанувати працю викладачів коледжу, зберігати майно та дбати про добробут і затишок рідного коледжу. per02Міфічний Прометей з напутніми словами та настановами передав першокурсникам незгасимий факел знань, який ті пообіцяли пронести протягом усіх років навчання в коледжі.

Кожна група першого курсу мала можливість продемонструвати свої таланти, творчі здібності, вподобання, продемонструвати знання студентських традицій і звичаїв, отримати естетичну насолоду від художніх та розважальних номерів, підготовлених відповідальною за проведення свята 13-Ш(б) групою.

Дорогі першокурсники! Ви почали новий етап свого життя. Сьогодні ви стали публічними особистостями. Дозвольте побажати вам стати професіоналами, і щоб професійна честь для вас була найголовнішою у житті. І ще, якими б спеціалістами ви не стали, залишайтесь завжди чесними, добрими, порядними людьми.


first
first
first
first
first
first
first
first


85 років шкільному відділенню

Учителю!
В тобі живуть і доброта і мудрість,
Краса думок захоплює завжди!
Ти сієш зерна знань в дитячі душі,
Щоб розквітали мрії на Землі.

shk0120 жовтня 2016 року шкільне відділення Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу святкувало своє 85-річчя. У формі досьє були перегорнуті сторінки історії створення відділення. Запальною піснею «День народження» у виконанні Марії Стефанець, студентки 31-Ш групи, розпочалося свято. Достойне місце у святкуванні зайняв дзвоник – справжній оберіг шкільної науки, начало усіх начал. Саме він 85 років тому сповістив про відкриття нового навчального закладу, а у цей святковий день першокласниця і старшокурсник його малиновим дзвоном нагадали події тих давніх літ.

Прозвучали і слова молитви,  якою Назарій Агафангелович Давидовський просив у Господа від імені присутніх благословити  їхні старання та працю.

shk02Першим, на правах господаря коледжу, привітав присутніх зі славетним ювілеєм директор коледжу Костянтин Францович Войцехівський.
Легким смутком зволожилися очі присутніх на святі завідувачів відділення Кривошеї Михайла Савовича, Іванишина Володимира Кириловича, Киливника Валентина Феодосійовича, Яцишиної Галини Якимівни, коли слухали виступ його нинішнього завідувача Майданик Олени Василівни, бо у здобутках нинішніх є велика частка і їхньої чесної праці. Дарунком-спогадом стала для усіх пісня «Нехай квітує Україна!», яку натхненно виконала студентка 32-Ш групи  Анна Чвалюк.

38 кращих студентів відділення отримали нагороди із рук директора коледжу Костянтина Францовича Войцехівського.
Є у нас хороша традиція – найвідданіші студенти коледжу стають його викладачами, здобувши повну вищу освіту. Тільки на шкільному відділенніshk03 таких викладачів майже два десятки. Від їхнього імені виступила Таїсія Андріївна Нечипоренко, викладач кафедри шкільної педагогіки, психології та методик навчання.

Серед випускників шкільного відділення  – десятки відомих в області та в Україні керівників установ освіти, науки, культури, депутати рад усіх рівнів, журналістів, громадських діячів: Микола Луків – академік, поет, редактор журналу «Дніпро»; Олексій Струкевич – доктор історичних наук, професор, викладач Вінницької академії неперервної освіти; Петро Гусак – доктор педагогічних наук, професор Волинського педагогічного університету; Микола Працьовитий – кандидат математичних наук, завкафедрою математики Національного університету імені Драгоманова; Володимир Лозовський – директор Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Садовського; Євгенія Кучеренко – Герой Соціалістичної праці, лауреат Державної премії України, автор підручника української літератури для 5 класу; Галина Кіт – кандидат педагогічних наук, виконувач обов’язків декана факультету дошкільної і початкової освіти Вінницького педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та багато-багато інших. Від імені випускників відділення вітала учитель вищої категорії,  учитель початкових класів школи-гімназії № 6 міста Вінниці  Коновал Анжела Михайлівна.shk04

Музичні вітання звучали від студентів 42-Ш групи Бех Діани та Кушнір Ірини, Олени Педоренко ( пісні «Палала», «Місто спить»), народного ансамблю «Барви весни» (Танець «Плескач»).
А далі були вітання: від учнів 3 класу Вінницької загальноосвітньої школи №22 та їхньої вчительки, минулорічної випускниці шкільного відділення Якубовської Віти Юріївни; від наймолодшого із відділень коледжу – відділення іноземних мов; від музично-педагогічного відділення, яке у цьому році також відзначатиме ювілей, правда, маленький – всього 15 років; від представників дошкільного відділення, з яким співпраця розпочалася ще з 1933 року.shk05

Вітаючи рідне відділення з ювілеєм, студенти 43-Ш групи, учасники театральної студії коледжу під керівництвом Тетяни Григорівни Омелянчик, представили лірико-поетичну мініатюру, бо навчання у коледжі припадає на найкращий період у житті людини – період молодості і кохання. Емоційної завершеності цій темі надала пісня «Я за тебя всю жизнь буду Бога благодарить» студентка 42-Ш групи Педоренко Олена у супроводі хореографічного дуету студії «Алімана» під керівництвом Аліни Сойфер.

shk06Випускники шкільного відділення Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу в усіх куточках України чесною працею здобувають славу собі й прославляють горде ім’я учителя.  Ще одним підтвердженням тому є діяльність відомого жіночого вокального ансамблю «Берегиня» із села Сальниця Хмільницького району, який приїхав вітати ювілярів.

На завершення дійства прозвучала пісня «Україна – це ми!» у супроводі народного ансамблю «Барви весни» під керівництвом Людмили Осадчої.
Щоб святкування вийшло достойним, багато праці і душевної теплоти доклали викладач музично-педагогічного відділення, голова комісії викладачів музінструменту (фортепіано) Бахчеван Наталія Анатоліївна, що взяла на себе обов’язки режисера та музичного керівника, Стасенко Анна Михайлівна, яка забезпечила відеосупровід свята,  Хоміцька Галина Василівна, що стала творцем сценарію, студенти 41-Ш групи – Григорович Олександра, Гусак Людмила, Нізовська Катерина, Шпильчук Юлія – ведучі концертної програми.

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13