21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

МІЖВУЗІВСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО–ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНИЙ СТАН ІНФОРМАЦІЙНО–ЕКОНОМІЧНОГО СУСПІЛЬСТВА ХХІ СТОЛІТТЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

k00214 березня 2017 року відбулась міжвузівська студентська науково–практична конференція «Сучасний стан інформаційно–економічного суспільства ХХІ століття: проблеми і перспективи». Дана конференція об’єднала дві спеціальності гуманітарно–фінансового відділення «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

k003Конференція зібрала студентів та викладачів вищих навчальних закладів не лише з Вінницького гуманітарно–педагогічного коледжу, а й інших закладів освіти: Донецького національного університету ім. В. Стуса, Тернопільського національного економічного університету, Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА, Вінницького торговельно–економічного коледжу КНТЕУ.

Відкрив конференцію директор коледжу Войцехівський Костянтин Францович, який привітав всіх учасників зібрання та гостей наукового заходу. На пленарному засіданні виступили методист коледжу Руда Тетяна Вікторівна та завідувач гуманітарно–фінансового відділення Турлюк Світлана Вікторівна, Анісімова О. М., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних систем управління Донецького національного університету ім. В. Стуса (доповідь — Застосування інформаційних технологій для удосконалення зберігання архівних фондів) та Лактіонова О. А., кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри фінансів та банківської справи (доповідь — Сучасні виклики фінансової індустрії у новому інформаційному просторі).

k001Робота конференції продовжилась в секціях, залежно від досліджуваної тематики — Інформаційно–документні системи в галузі культури, мистецтва та освіти та Сучасні проблеми соціально-економічних систем. Доповіді учасників вирізнялися умінням аргументувати тему дослідження, визначити її актуальність, звернути увагу на гострі проблеми сучасної економіки та інформаційно-документної діяльності організацій та установ.

Доповіді Безмощук А. В., Колесник А., Патик О., Волошиної Н., Панюк Н., Коломійчук І. викликали жвавий інтерес і стали предметом дискусії.

Міжвузівська студентська науково–практична конференція «Сучасний стан інформаційно–економічного суспільства ХХІ століття: проблеми і перспективи» об’єднала різні погляди дослідників-початківців і досвідчених науковців.

Сподіваємося, що перші кроки студентів гуманітарно-фінансового відділення у науково-дослідній роботі стануть початком серйозних наукових відкриттів і допоможуть розв’язати складні соціально-економічні завдання і відкриють шлях до інформаційного простору.

Касіяненко Ольга Миколаївна, голова циклової комісії викладачів діловодства, документознавства та інформаційної діяльності


 

У творчій атмосфері

14 березня 2017 року у Вінницького гуманітарно-педагогічному коледжі відбулась міжвузівська науково-практична конференція студентів «Сучасний стан інформаційно-економічного суспільства XXI століття: проблеми і  перспективи».

Соціально-економічний розвиток держави є найважливішим показником оцінки рівня розвитку окремої держави як у світовому господарстві, так і для кожного мешканця окремої взятої країни. Питання економічного та соціального розвитку держави потребують нагального вирішення, оскільки саме високий рівень соціально-економічного розвитку дозволить Україні вийти на якісно новий рівень, підвищити рівень життя населення та забезпечити нашій країні належне місце в світовому співтоваристві.  

Метою конференції визначено проблеми економічного і соціального розвитку в сучасному суспільстві та розгляд шляхів їх вирішення.

Відкрив конференцію директор Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Войцехівський Костянтин Францович. У вітальному зверненні до учасників конференції  Войцехівський К.Ф. відмітив важливість проведення науково-практичної конференції, важливість обговорення напрямів соціально-економічного розвитку України, враховуючи національні особливості здійснення трансформаційних процесів.
На пленарному засіданні виступила голова науково-методичної ради Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Руда Тетяна Вікторівна, яка зазначила, що саме спеціалісти високого рівня  мають забезпечити ефективне вирішення питань соціально-економічного розвитку суспільства, де ключовим моментом є якісна підготовка фахівців.

У доповіді «Застосування інформаційних технологій для удосконалення зберігання архівних фондів» Анісімова О. М., доктор економічних наук, професор завідувач кафедри інформаційних систем управління Донецького національного університету ім. В. Стуса, підкреслила  необхідність застосування нових технологій, щодо обробки та зберігання інформації, особливо у роботі архівних фондів.

Лактіонова О. А., кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри фінансів та банківської справи Донецького національного університету ім. В. Стуса, виступила з доповіддю «Сучасні виклики фінансової індустрії у новому інформаційному просторі», акцентувала увагу на циклічний характер розвитку економічної та фінансової сфери в Україні.

У роботі конференції брали участь студенти Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Вінницького коледжу будівництва та архітектури, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, які у своїх доповідях освітлювали актуальні питання соціально-економічного розвитку України.

Хочеться відмітити практичну направленість роботи конференції. Студенти, аналізуючи основні показники соціально-економічного розвитку України та Вінницької області, окреслили проблеми та визначили шляхи їх вирішення.

Проведення науково-практичної конференції дало можливість ознайомитися з результатами досліджень викладачів та студентів. Найкращими були виступи студентів Стецюка А. А., студента 3 курсу ВТЕК КНТЕУ, на тему «Методи стабілізації економіки України», Панюк Н. С., студентки 4 курсу ВГПК, на тему «Проблематика актуальності даних про платників податків для їх об’єктивного обліку»,  Мандибури М. М., студентки 3 курсу ВТЕК КНТЕУ, на тему «Цілеспрямована конкурентна політика держави – шлях підвищення ефективності економіки України», Коломійчук І. Ю., студентки 4 курсу ВГПК, «Стан та проблеми розвитку сільськогосподарських підприємств Вінницької області», Номеровської А. А., студентки 3 курсу ВТЕК КНТЕУ, «Досвід європейських країн у регулюванні інвестиційної діяльності України», Блажієвської М. А., студентки 4 курсу ВГПК, «Конкуренція комерційних банків на ринку касових операцій»,  Аверкиної В. О., студентки 4 курсу ВГПК, «Місце єдиного податку у формуванні місцевого бюджету», Корнійчук Г. В., студентки 4 курсу ВГПК, «Сучасний стан ринку праці в Україні».

Проведення науково-практичної конференції — це обмін досвідом наукової роботи викладачів та студентів вищих навчальних закладів, обговорення актуальних питань розвитку економіки, напрямків реформування податкової системи України, банківської системи, тощо. Конференція проведена на належному організаційно-методичному  рівні у творчій атмосфері.

Лимар Олена Федорівна,
викладач фінансово-економічних дисциплін
Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу


Дозвольте від імені учасників Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ подякувати вам за запрошення та відмінну організацію Міжвузівської науково-практичної конференції «Сучасний стан інформаційно-економічного суспільства ХХІ століття: проблеми та перспективи». Для нас участь в конференції дала колосальний досвід щодо питань соціально-економічного розвитку держави.

Вразило коло доповідачів і високий рівень учасників. Захід був дуже змістовним і допоміг учасникам розібратися в проблемних питаннях. Жодна доповідь не залишила нас байдужими, а постійна дискусія тільки підтвердила високий рівень наукового товариства, що було представлене на конференції.

Конференція була дуже добре організована, як з точки зору змісту, так і з технічної сторони. Від імені учасників ВТЕК КНТЕУ, вітаємо вас з успішною організацією та проведенням на високому рівні наукового заходу!

Тімошенко Наталія Миколаївна

голова циклової комісії

фінансово-економічних та облікових дисциплін

ВТЕК КНТЕУ

Стецюк Артем, Мандибура Марія, Номеровська Аліна

студенти 3 курсу

Вінницького торговельно-економічног коледжу КНТЕУ


 

Всьому початком є любов

fff116.02.17 відбувся конкурс краси та кохання до Дня Валентина під назвою «Всьому початком є любов». У цьому конкурсі взяли участь 5 пар гуманітарно-фінансового відділення. На меті було познайомити студентів з історією походження свята, провести конкурсні змагання між парами, допомогти усвідомити, що любов – це безкорисне почуття, працювати над розвитком акторських здібностей, розкутості та ін. Журі конкурсу: завідуюча гуманітарно-фінансового відділення С. В. Турлюк та викладач фінансово-економічних дисциплін – О. Ф. Лимар. Всі учасники та присутні переглянули, створене напередодні, інтерв’ю студентів із викладачами коледжу стосовно їх думок на питання «Що ж таке кохання»?

fff2Серед 9 проведених конкурсів варто відзначити: конкурс «Перешкоди», в якому хлопці продемонстрували своє вміння та силу переносити дівчат різними способами; конкурс «Підбери пару» де парам потрібно було об’єднати імена закоханих пар, які відомі зі скарбниці української та світової літератури, музики та історії та конкурс «Слова кохання», де пари мали продовжити віршовані рядки. Надихнувшись романтичною атмосферою заходу, шановна С. В. Турлюк поділилась своїми поетичними стрічками, які вразили присутніх своєю щирістю та душевністю. Виявляється, на гуманітарно-фінансовому відділенні працює багато талановитих та творчих викладачів!!!!
Пари активно змагались у конкурсах і не хотіли поступатись. У конкурсі «Комплімент», дівчата говорили настільки багато різних компліментів хлопцям, що важко було визначити переможця саме в цьому завданні.
Після тривалої боротьби перемогу здобула пара Крістіни та Артура 21 – Р групи. Вітаємо переможців солодким призом!!!!!

Крістіна: Захід був нереально цікавим та повчальним. Конкурси були як на логіку так і рухливі, що дуже мені сподобалося. Атмосфера була затишна і я з нетерпінням чекаю на нові схожі заходи!)

Артур: Захід мені дуже сподобався. Було дуже весело, особливо мені сподобався конкурс з гірською річкою. І торт який ми виграли був дуже смачний.

Діана: Захід до дня Святого Валентина в якому ми брали участь мені надзвичайно сподобався, було багато цікавих конкурсів, приємна та дружня атмосфера.

Яна: Чудовий захід! Було дійсно дуже душевно, весело, цікаво, приємно. Організація на високому рівні, все було просто фантастично. Не можу не висловити своє захоплення від чудових конкурсів, в яких сама приймала участь. Цей захід надав нам можливість познайомитися з новими друзями, а закоханим парам дізнатися один про одного більше та навчитися долати будь-які перешкоди разом. Було просто чудово провести час зі знайомими та друзями. Це був дійсно справжній відпочинок. Величезне дякую, Аллі Василівні, яка вклала душу і серце у цей захід.

Максим: Все було на вищому рівні. Мені сподобалось. Я б хотів повторити ще. Ми чесно провели дуже весело час.

Вероніка: Дякую Вам за гарно проведений час мені надзвичайно сподобався захід "Всьому початком є ЛЮБОВ" Наші хлопці з помадою, виглядали просто шикарно, неперевершено, бездоганно Вболівальники отримали задоволення від проведеного заходу, дізнались багато чого цікавого та нового. Конкурси були надзвичайно чудові, та захоплюючі. Я чудово провела свій часДякую за ваші старання, все вийшло вдало, було весело та незабутньо.

Сергій: Дуже сподобався захід, було цікаво розкрити своє серце другій половинці, найбільше сподобався конкурс «Перешкоди».

Леся: Хочу подякувати всім, хто організував такий чудовий захід до дня святого Валентина, мені було дуже приємно приймати участь та змагатися із суперниками! Було б чудово, якщо б частіше організовували такі веселі свята та спрямовували усіх студентів коледжу до їх участі!

Вадим: Наші враження не можна описати, бо в них багато приємних моментів. Ви доклали багато зусиль для того, щоб захід пройшов чудово. Побільше би таких заходів, а то наші студенти забувають, що таке ДРУЖБА, ЛЮБОВ, ПОВАГА, ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ, ПІДТРИМКА, ВДЯЧНІСТЬ, ВІЧЛИВІСТЬ. Дякую за приємні моменти з заходу. Захід чудовий, неперевершений, наповнений радістю, любов'ю, сімейною атмосферою. Ми весело провели час, насміялись.


 

Навчально-розважальна гра з математики «Хто зверху?»

f001Викладач математики А. В. Терепа 18 лютого 2017 року організувала та провела нестандартну навчально-розважальну гру з математики «Хто зверху?». Це одна з форм позакласної роботи з математики, що дає студентам можливість проявити себе в нестандартних ситуаціях, застосувати здобуті теоретичні знання на практиці; підводить до самостійних пошуків, узагальнень та вчить працювати в команді.

У грі взяли участь дві команди хлопців та дівчат. Суддею конкурсу була О. П. Яремчук – викладач математики. Дуель команд дівчат і хлопців ділилась на шість раундів, що складались з різних конкурсів: «Відгадай ребус», «Вірю - не вірю», «Відгадай пісню», «Бліц», «Софізми», конкурс для вболівальників та багато іншого.

f002Варто відзначити конкурс «Збери літери», в якому кожна команда одержала по 6 пар літер, з яких потрібно було скласти слова-відповіді на поставлені запитання та конкурс «Хто я?», де завданням учасника було - вгадати, не дивлячись на екран, що за предмет чи персонаж зображений на екрані, ставлячи до членів команди запитання, на які вони можуть відповідати лише «так» або «ні». Студенти активно брали участь у конкурсах та завзято змагались.

Практика показує, що саме такі заходи, які побудовані на основі відомих телепередач та телешоу, користуються найбільшим попитом серед студентів.

Хто розумніший - чоловіки чи жінки? На сьогодні перемогу одержала команда хлопців, які нагороджені солодкими призами. Вітаємо переможців!!!

Вікторія: Нам дуже сподобався захід) були цікаві і вдало підібрані конкурси) ми дуууже раді що приймали участь у цьому заході) хотілось б повторити

Оксана: Мені надзвичайно сподобався математичний захід.Я чудово провела свій час,і не шкодую. Гра була цікавою та захопливою. Задіяні були вболівальники і самі учасники. Настрій був чудовий,я навіть відкрила дещо нове для себе. Найбільше мені сподобалося фінальне завдання. Я б хотіла, щоб таких інтелектуальних заходів було ще більше. Дякую за Ваші старання і за цей чудовий математичний захід ,,Хто зверху?''.

Ігор: Мені дуже сподобалось, все було дуже цікаво і добре організовано. Алла Василівна підготувала дуже гарний захід з цікавими конкурсами і призами.

Тарас: дуже чудовий захід, дізнався багато нового і цікавого. Побільше б таких заходів.

Володимир: Мені дуже сподобались конкурси, які були проведені. Атмосфера була веселою завдяки гравцям та вболівальникам.


Акредитаційна експертиза спеціальності 5.02010501 «Діловодство»

Акредитаційна експертиза
спеціальності 5.02010501 «Діловодство»

Термін проведення: 16-18 листопада 2016 року

Голова експертної комісії,
завідувач кафедри документознавства,  
інформаційної діяльності та українознавства
Тернопільського національного економічного
університету, доктор історичних наук, професор        О. Є. Гомотюк

Експерт,
голова циклової комісії діловодства і  
філологічних дисциплін
Хмельницького торговельно-
економічного коледжу
Київського національного торговельно-
економічного університету                        Т. С. Шабікова


ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak


Ток-шоу "Поле чудес"

n524.05.2016 р. у Вінницькому обласному комунальному гуманітарно-педагогічному коледжі відбувся захід з інформатики під назвою «Поле чудес». У конкурсі взяли участь кращі представники 3-х груп перших курсів 11-ЕР групи – команда «Формула успіху», 11-Ш група – команда «Ерудити» та 14-Ш групи – команда «220-Вольт», які були об’єднані у команди по 6 чоловік. Під час заходу студенти розвивали свої особистісні якості та інтелектуальні здібності і максимально розкрили свої знання з Інформатики, які здобули впродовж першого року навчання в стінах коледжу.

Метою заходу було: в ігровій формі пригадати основні поняття з інформатики; розвивати уміння застосовувати отримані знання в нестандартних ситуаціях, розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення; виховувати інтерес до предмету, виховувати культуру поведінки і спілкування учасників; сприяти умінню працювати в команді.

n6Під час проведення та підготовки заходу студенти перших курсів максимально задіяли свої організаційні здібності та розкрили свій внутрішній потенціал, підвищили мотивацію та пізнавальний інтерес до вивчення предмету Інформатика. Студенти відповідально віднеслись до підготовки презентації команд та виготовлення емблем для учасників команд а також до виготовлення плакатів вболівальникам та плакатів з кросвордами із різних розділів Інформатики. Учасники гри були активними, чітко відповідали на завдання різних категорій Інформатики, їм було цікаво. Конкурс капітанів пройшов в запеклій боротьбі за перемогу та залишив незабутні враження для учасників конкурсу. На заході також були присутні вболівальники від кожної команди, які змогли принести одній зі своїх команд переможну кількість балів. Перемогу здобули студенти 11-ЕР групи. Всі учасники були нагороджені медалями та дипломами за участь у заході.

Вважаємо, що проведення таких заходів розвиває інтерес студентів до вивчення предмету, творчу уяву, художній смак, навички змагання, логічне та просторове мислення, посилює пізнавальну мотивацію, підвищує інтерес до активної творчої та самостійної діяльності, формує навички самостійності.


Володимир, студент

Травень 27, 2016

Захід “Поле чудес” мені дуже сподобався. Запитання були цікавими та пізнавальними. Ведучою цього заходу була Алла Василівна. Дякуємо їй за цікавий захід! 11-ЕР Перемогла!

 

артур, студент

Травень 27, 2016

Ми з Володимиром були щиро раді допомогти нашим дівчатам у цій грі. Ми здобули у конкурсі для вболівальників таку кількість балів, що допомогла нам перемогти

 

Дарія, студентка

Травень 27, 2016

Ми із великим задоволенням взяли участь у ток-шоу «Поле чудес», де здобули перемогу. Впродовж всієї гри напруга не згасала, був важливим кожен бал. Суперники були гідними, але ми виявились сильнішими

АЛІНА, студентка

Травень 27, 2016

Мені дуже сподобалась ця гра. Конкурси та завдання були дуже цікавими. Ми відчайдушно боролись до кінця

НАТАЛІЯ, студентка

Травень 27, 2016

Як капітан команди, я дуже хвилювалась перед грою. Але коли вона розпочалась, я зрозуміла, що ми – сила, яку ніхто не здолає

Дарина, студентка

Травень 27, 2016

Враження від конкурсу – чудесні! Ми із користю провели час, застосовували отримані знання в нестандартних ситуаціях та розвивали свої інтелектуальні здібності

Леся, студентка

Травень 27, 2016

Від цієї гри я отримала лише позитивні емоції. Адже коли людина відчуває одночасно і щастя, і тривогу – вона, справді, живе

Катерина, студентка

Травень 27, 2016

Гра була неймовірно захоплюючою і несподіваною. Кожну секунду бали змінювались, тому ми дуже хвилювались. Проте, наші світлі голови допомогли нам здобути цю перемогу, за яку ми так боролися

 

Захист практики з додаткової кваліфікації

Пройти практику – мало, головне – вдало представити здобуті результати


ПоХилюк О.М., Кандидат філологічних наук
куратор 41-Р групи

Квітень 27, 2016

 

pr0127 квітня 2016 р. на гуманітарно-фінансовому відділенні відбувся відкритий публічний захист переддипломної технологічної практики з додаткової кваліфікації «Фахівець з бібліотечної справи» студентів 41-Р групи напряму підготовки «Діловодство». До складу комісії із захисту практики було включено заступника директора з навчально-виробничої роботи В. В. Сверлович, завідувача гуманітарно-фінансового відділення С. В. Турлюк, голову випускової циклової комісії з діловодства, документознавства та інформаційної діяльності О. М. Касіяненко та всіх керівників практики від коледжу. Усім студенти-випускникам вдалось переконати членів комісії у тому, що вони успішно пройшли практику з додаткової кваліфікації та заслуговують на схвальні відгуки.
Протягом двох тижнів практики з додаткової кваліфікації студенти мали можливість поринути у бібліотечний світ: виконувати обов’язки бібліотекаря, організовуючи бібліотечне, інформаційне, науково-дослідне, освітнє, культурне та довідково-бібліографічне обслуговування користувачів бібліотек; ознайомитись із завданнями бібліографа, оформляючи біографічні описи та створюючи бібліографічні огляди, веббібліографічні рекомендаційні списки джерел; виконувати обов’язки працівника відділу культурно-масової роботи бібліотеки, організовуючи проведення масових заходів, бібліотечних уроків тощо.

Основною перевагою проходження практики з додаткової кваліфікації стало те, що студенти отримали можливість практично ознайомитись з різними видами бібліотечних ресурсів, а саме: упорядкованими бібліотечними фондами документів на різних носіях інформації, базами даних, мережевими інформаційними ресурсами, довідково-пошуковим апаратом, матеріально-технічними засобами опрацювання, зберігання та передачі інформації.

Частина студентів, які походили практику з додаткової кваліфікації у філіях Вінницької центральної бібліотечної системи мали можливість ознайомитись з особливості організації обслуговування відвідувачів за міжбібліотечним абонементом. Більшість студентів набули практичних навичок у комплектуванні бібліотечних фондів, проведення спільних наукових засідань, організації спільної видавничої діяльності, проведенні виставок книг, складанні бібліографічних списків для курсових, дипломних, магістерських робіт, оформленні реєстраційних документів користувачів бібліотек, ремонті й реставрації, навіть списанні документів тощо.

pr02Кожний студент 41-Р групи мав можливість продемонструвати результати проходження практики з додаткової кваліфікації, оформивши звітний альбом документів. Альбоми документів містили низку створених та зібраних під час проходження виробничої (переддипломної) практики документів, серед яких:

 • зразки регламентуючих документів, кошторису, стратегічного та річного плану роботи бібліотеки;
 • оперативний план комплектування;
 • зразок статистичного аналізу;
 • зразки облікових документів;
 • положення про абонемент;
 • положення про читальний зал;
 • зразки анкет;
 • тематичний проект зі світлинами, списком опрацьованої та використаної літератури;
 • зразок довідок;
 • фото звіт про книжкову виставку;
 • сценарій, фотографії, план проведення масового заходу;
 • зразок рекомендаційного огляду літератури;
 • зразок тематичної бібліографічної довідки, заповнений «зошит виконаних бібліографічних довідок»;
 • зразок папки-досьє;
 • зразки карток, бібліографічних описів;
 • зразки методичної продукції бібліотек;
 • зразки маркетингової та рекламної продукції (фотоекскурсія по бібліотеці, путівник, запрошення та оголошення на масові заходи);
 • зразок веббібліографічного списку, оглядів, покажчиків тощо.


Захист практики з додаткової кваліфікації засвідчив, що науково-педагогічні працівники коледжу підготували гідних випускників гуманітарно-фінансового відділення 2016 року, які незабаром матимуть можливість показати рівень своїх професійних умінь та навичок у реальному житті.


Чорна Іванна,
студентка 41-Р групи

Квітень 27, 2016

 

Одним із найцікавіших етапів навчання на 4 курсі гуманітарно-фінансового відділення є проходження виробничої (переддипломної) практики, в тому числі й з додаткової кваліфікації.

Ви завжди маєте можливість самому обрати місце для проходження практики, але якщо ви не виявили ініціативи, вас може направити коледж. Практику студенти-випускники проходили з основної кваліфікації «Діловодство» та з додаткової «Фахівець з бібліотечної справи». На практиці з основної кваліфікації ми мали змогу ознайомитись з інформаційно-документаційними ресурсами, організацією роботи секретаріату та кадрової служби, попрацювати з інформаційно-комп’ютерними технологіями. Виробнича практика з додаткової кваліфікації допомогла зрозуміти, наскільки робота в бібліотеці може бути цікавою та різноманітною.


Особисто я проходила практику у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва, де мала можливість попрацювати майже у всіх відділах бібліотеки, допомогти у проведенні виставок та масових заходів.


На обох практиках ми навчились працювати в трудовому колективі, показали свої набуті знання та найголовніше – засвоїли практичні уміння й навички.


Також практика допомогла комусь відкрити, а когось навчила  приховувати свої особисті якості. Ми стали більш відповідальними, старанними, коректними та ввічливішими.


Я впевнена, що для студентів пройдена практика запам’ятається надовго та, можливо, для когось стане вирішальним кроком у майбутню професію.


 

Тихевич Оксана,
студентка 41-Р групи

Квітень 27, 2016

 

Переддипломна практика є важливою складовою якісної підготовки висококваліфікованих, компетентних фахівців, здатних до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності, швидкої адаптації до змін у соціально-культурній сфері, системі управління та організації праці в умовах ринкової економіки.

У процесі захисту виробничої (переддипломної) практики з додаткової кваліфікації студенти продемонстрували високий рівень фахової підготовки, здатність використовувати отримані знання у професійній діяльності, сумлінність у виконанні завдань, творчий підхід в організації масових заходів, поділилися враженнями від проходження практики, набутим досвідом, отриманими знаннями, практичними уміннями й навичками, необхідними для реалізації професійних функцій бібліотекаря.

Результат виконання програми виробничої практики студенти представили звітами, який презентували у формі доповіді та демонстрації мультимедійних матеріалів у присутності членів комісії.

За результатами доповідей студенти групи відповідали на запитання членів комісії щодо організації та напрямів діяльності бази практики та конкретних аспектів, згідно з програмою проходження практики.

Під час проведення заходу студенти висловили вдячність викладачам за надану їм теоретико-методичну підготовку щодо проходження практики.


 

Важливий крок у майбутню професію

new0222 квітня 2016 р. на гуманітарно-фінансовому відділенні відбувся відкритий публічний захист переддипломної технологічної практики з основної кваліфікації студентів 41-Р групи напряму підготовки «Діловодство». До складу поважної комісії із захисту практики було включено заступника директора з навчально-виробничої роботи В. В. Сверлович, завідувача гуманітарно-фінансового відділення С. В. Турлюк, голову випускової циклової комісії з діловодства, документознавства та інформаційної діяльності О. М. Касіяненко та всіх керівників практики від коледжу.

Усі студенти виявили високий рівень відповідальності, організованості та творчості під час проходження переддипломної практики та підготовки звітних матеріалів. Більшість студентів констатувало, що протягом практики мали можливість розвивати свої професійні навички на основі використання теоретичних знань, здобутих при вивченні фахових дисциплін у коледжі, у різних ситуаціях, характерних для майбутньої професійної діяльності.

Протягом чотирьох тижнів студенти мали можливість поринути у світ обраної професії: виконувати обов’язки секретаря-референта, працівника відділу кадрів чи канцелярії на робочому місці, опрацьовувати питання програми практики, всебічно проаналізувати діяльність ділової служби, виявити недоліки в межах своєї компетенції, розробляти пропозиції щодо покращення інформаційно-документаційного забезпечення певного підрозділу тощо.

Студенти 41-Р групи було склали достатньо вагомі звіти про виконану під час практики роботу, оформили матеріали згідно з вимогами навчального закладу, презентували та захистили їх. Варто відзначити сумлінне ставлення студентів до підготовки презентаційного супроводу доповідей, який містив світлини з місця проходження практики, робочого місця практиканта, роботи з іншими членами колективу бази практики, з відвідувачами та ін.
На захист технологічної практики було запрошено студентів третього курсу, які мали можливість перейняти досвід старшокурсників, зробити певні висновки та накреслити перспективи подальшої роботи в галузі професійного становлення.

Куратор 41-Р групи,
кандидат філологічних наук О. М. Похилюк


 

Співпраця з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини

new0112 лютого 2016 року студенти 41-Е групи гуманітарно-педагогічного коледжу відвідали Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Поїздка дала можливість ознайомитися із умовами вступу до університету, факультетами, інститутами та іншими структурними підрозділами, матеріально-технічною базою, викладацьким складом та студентством.

На високому рівні відбулася презентація інституту економіки та бізнес-освіти в розрізі економічних спеціальностей.

Йшлося про можливість закордонної практики та працевлаштування. Університет представив високий рівень підготовки спеціалістів та ласкаво запрошував на навчання.

Доповненням стала екскурсія до одного із найстаріших музеїв Черкащини, а саме Уманського краєзнавчого музею.

Студенти ознайомились з історичними матеріалами розвитку міста та його жителів.

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13