21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів коледжів та технікумів Вінницької області

Засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів коледжів та технікумів Вінницької обл.

17 грудня 2019 року у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» відбулося засідання обласного методичного об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів коледжів та технікумів Вінницької області.

Психолого-педагогічний консиліум: "Комфортний освітній простір – атмосфера любові і доброзичливості"

психолого-педагогічний консиліум «Комфортний освітній простір – атмосфера любові і доброзичливості»

19 листопада 2019 року на факультеті дошкільної освіти та музичного мистецтва Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» було проведено психолого-педагогічний консиліум «Комфортний освітній простір – атмосфера любові і доброзичливості», який організувала Психологічна служба коледжу.

Профілактика стресових станів під час підготовки до ЗНО

Профілактика стресових станів під час підготовки та проведення ЗНО

В кінці вересня та на початку жовтня у Комунальному закладі вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» психологічною службою закладу були проведені тренінгові заняття для здобувачів освіти других курсів на тему : «Профілактика стресових станів під час підготовки та проведення ЗНО».

Проведено відео лекторій на тему: «Протидія торгівлі людьми»

Проведено відео лекторій на  тему: «Протидія торгівлі людьми»

10.10.2019 На педагогічному факультеті, зі студентами 21-Ш та 22-Ш груп психологічною службою коледжу спільно з практичним психологом Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ковиліною І.П. було організовано відео лекторій на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та прожмвання

ОПЛАТИТИ