21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Психологічна служба

psПсихологічна служба коледжу діє згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 127 від 03 травня 1999 року (Зі змінами згідно з наказом МОН № 616 від 02.07.2009 року) «Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України», керується Етичним кодексом практичного психолога та соціального педагога, дотримується педагогічної етики, поважає гідність особистості. Вона будує свою діяльність на основі доброзичливості та довіри у співробітництві з усіма учасниками навчально-виховного процесу.

Принципом роботи служби є конфіденційність, працівники зберігають професійну таємницю, не поширюють відомостей, отриманих в процесі діагностики та корекційної роботи.

Робота психологічної служби коледжу спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та співробітники.

Основною метою діяльності психологічної служби коледжу є підвищення ефективності педагогічного процесу, розвиток і формування зрілої професійно орієнтованої особистості, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя всіх учасників навчально-виховного процесу.
Соціально-педагогічний патронаж спрямований на надання соціально-педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям студентів з метою подолання ними життєвих труднощів та підвищення їхнього соціального статусу.

На сучасному етапі виникла проблема, яка хвилює суспільство, – це робота із суїцидальними нахилами в молоді та підлітків (з метою профілактики суїцидальних намірів у молоді і попередження випадків самогубств) та робота з особами, що постраждали у ситуації соціально-політичної кризи в країні та стали свідками насильства (терору) (з метою подолання стресу та запобігання віддалених ефектів та наслідків посттравматичних симптомів).

Психологічна служба надає психологічну та соціально-педагогічну допомогу постраждалим, внутрішньо переміщеним особам з зони АТО та Криму.

Робота психологічної служби коледжу спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та співробітники коледжу.

Діяльність служби забезпечують:
Павлюк Лариса Петрівна – практичний психолог;
Сорочан Марина Петрівна – соціальний педагог.

Зі своїми питаннями ви можете звернутися до працівників психологічної служби в будь-який час .

Ми завжди раді прийти Вам на допомогу!


pavПАВЛЮК ЛАРИСА ПЕТРІВНА
практичний психолог коледжу

Життєве кредо: «Найщасливіша та людина, яка дарує щастя найбільшій кількості людей» (Д. Дідро)

Працює в коледжі з 2007 року. У 2013 році присвоєно кваліфікаційну категорію «практичний психолог вищої категорії».

Освіта вища. Кваліфікація за дипломом – практичний психолог.

Пройшла п’ятирічну психотерапевтичну та медичну підготовку з напрямку «Психодрама» (2005 р).

Була учасником IV та V сесії вищої соціально-психологічної школи, в рамках яких працювала з напрямку організації глибинної психокорекції (2007-2008 рр.).

Є педагогом тренером за програмою «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» (2010 р) та навчальної програми «Дорослішай на здоров’я» (2012 р.).

З 2008 року – голова методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів ВНЗ І-ІІ р.а.

 

 

 


sorСОРОЧАН МАРИНА ПЕТРІВНА
соціальний педагог коледжу

Життєве кредо: «Важливо не те як багато ми даємо, а як багато любові ми в це вкладаємо»

Працює в коледжі з 2015 року.

Освіта вища. Магістр. Кваліфікація за дипломом – викладач російської мови, вчитель зарубіжної літератури, соціальний педагог.

Є педагогом тренером за програмою «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» (2016 р.) та навчальної програми «Дорослішай на здоров’я» (2016 р.).

 

 

 

 

 

 


Психологічна служба повідомляє

pdf128План заходів щодо попередження та профілактики насильницької моделі поведінки випадків булінгу серед студентів ВГПК

 Індивідуальна on-line консультація

 


Дайджест

ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ