21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Практичне заняття для методистів фахової передвищої освіти Вінницької обл.

Практичне заняття для методистів фахової передвищої освіти Вінницької обл.

06 березня 2019 року на базі Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу пройшло практичне заняття для методистів фахової передвищої освіти Вінницької області.

Продовжити

ЖІНКА, ЯКА ТВОРИТЬ І НАДИХАЄ

ЖІНКА, ЯКА ТВОРИТЬ І НАДИХАЄ

6 березня 2019 р. 13-УМ(б) група з куратором Бузенко І. Л. відвідала мистецький проект у регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» під назвою «У ритмах кольорів».

Продовжити

ТВОРЧІСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ

ТВОРЧІСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ

Кожній матері завжди приємно отримати подарунок від свої дитини, а якщо він зроблений власноруч – у стилі хенд мейд, то тим більше. Саме такі вироби унікальні і дорогоцінні, адже передають тепло долонь, приємні емоції, в них діти вкладають всю свою душу.

Продовжити

МОТИВАЦІЯ ЯК ШЛЯХ ДО СЕБЕ

МОТИВАЦІЯ ЯК ШЛЯХ ДО СЕБЕ

У сучасному світі успіх прямо пропорційно залежить від внутрішньої мотивації. Саме тому майбутня професія повинна бути свідомим вибором.

Продовжити

На гостини до ФАЙНОГО МІСТА

На гостини до ФАЙНОГО МІСТА

02 березня 2019 року студенти 41–Р групи гуманітарно–фінансового відділення відвідали Тернопільський національний економічний університет. Зустріч із представниками університету була наповнена щирими емоціями. Нас зустріли чарівні Оксана Євгенівна та Віталій Григорович.

Продовжити

СТОП БУЛІНГ!

СТОП БУЛІНГ

Булінг – це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) та цькування однієї дитини іншою. Саме так називається явище, про яке зараз говорить кожен другий.

Продовжити

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

Коли забув ти рідну українську мову,
Яка б та мова не була –
Ти втратив корінь і основу,
Ти обчухрав себе дотла.
Д. Білоус

Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Продовжити

ПОГЛЯНУТИ НА ІСТОРІЮ ОЧИМА ОЧЕВИДЦІВ

ПОГЛЯНУТИ НА ІСТОРІЮ ОЧИМА ОЧЕВИДЦІВ

До Дня Героїв Небесної Сотні та 5ої річниці Революції Гідності 19 лютого у Вінницькій центральній міській бібліотеці ім. І. Бевза студенти 12-ІМ групи філологічного факультету (куратор – Яворська Ю. Д.) зустрілися з учасниками Революції Гідності – Артемом Михайловим та Олексієм Ситаром.

Продовжити

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

18, 19, 20 лютого … Ці три дні стали днями жалоби по всій Україні, адже саме в ці дні на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ.

Продовжити

5 лютого – День безпечного Інтернету. Долучись до акції разом з нами!

5 лютого –  День безпечного Інтернету

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом небезпеки для них, наслідки якої не обмежуються лише втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

Продовжити

Новорічні дива

Новорічні дива

Ні для кого не секрет, що сьогодні хенд мейд набуває все більшої популярності. Усе, що зроблене руками, передає тепло долонь, радіcть творення, задоволення від успіху, побажання добра і здоров’я. У нашoму навчальному закладі постійно приділяється увага розвитку творчості дітей, зокрема проводяться різноманітні майстер-класи.

Продовжити

Долучаємося до краси

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13