21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ЯК СКЛАСТИ ЗНО НА 200 БАЛІВ?

ЯК СКЛАСТИ ЗНО НА 200 БАЛІВ?

Відповідь на це питання точно знає автор програми ЗНО з української мови та літератури, заслужений працівник освіти України, відомий український педагог-філолог, теле- та радіоведучий, автор понад ста підручників та посібників з української мови й літератури, лауреат Усеукраїнського конкурсу «Учитель року» (1996) та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2007), доцент Київського університету імені Бориса Грінченка (з 1996), завідувач кафедри гуманітарних дисциплін у Технічному ліцеї НТУУ «КПІ» Олександр Авраменко.

Продовжити

День писемності та рідної мови

День писемності та рідної мови

Рідна мова – це мова, що перша засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Мова є засобом і матеріалом формування та становлення особистості людини, її інтелекту, волі почуттів. Мова – це неперервний процес пізнання світу, освоєння його людиною.

Продовжити

Свою любов у Слово переллю...

Свою любов у Слово переллю...

У Вінницькому гуманітарно - педагогічному коледжі розпочалася традиційна декада української словесності. Вишукано й тепло 6 листопада відбулося свято поезії під назвою "Свою любов у Слово переллю...".

Продовжити

НЕЗВИЧАЙНЕ СВЯТО

НЕЗВИЧАЙНЕ СВЯТО

Хелловін – сучасне, надзвичайно популярне серед молоді свято, що відзначають в останній день жовтня. Хелловін в Україні – свято порівняно нове, а тому його традиції ще мало відомі, тому в молодіжному середовищі його святкують в абсолютно різних форматах: вечірки, збори, які дозволяють молодим людям познайомитися з історією та звичаями цього веселого, але містичного свята.

Продовжити

О мово! Хто без тебе я?

О мово! Хто без тебе я?

9 листопада ми відзначаємо День української писемності і мови. Дата ця невипадкова, адже саме цього дня вся Україна вшановує пам’ять визначного діяча українського духовності й літератури преподобного Нестора Літописця.

Продовжити

9 листопада –– День української писемності та мови

9 листопада –– День української писемності та мови

День української писемності та мови в Україні святкується щороку, починаючи з 1997 року, коли президент Леонід Кучма підписав відповідний указ про встановлення свята. 9 листопада також відзначається церковне свято –– День пам'яті преподобного Нестора Літописця, який стояв біля витоків української писемності, був послідовником Кирила і Мефодія, а також першим істориком Київської Русі.

Продовжити

Одноденне стажування в КЦ Укрсіббанку нашими студентами

Одноденне стажування в КЦ Укрсіббанку нашими студентами

17 жовтня студенти 41-Е і 31-Е груп гуманітарно-фінансового відділення відвідали одноденне стажування в КЦ Укрсіббанку. Студенти більш детально познайомилися з роботою центру та були присутні при спілкуванні працівників з клієнтами, також ознайомились з базою контакційного центру.

Продовжити

Вулицями рідного міста

Вулицями рідного міста

Відповідно до плану роботи Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату ВГПК, в рамках тижня історії та правознавства 5 листопада 2018 року була проведена екскурсія по Вінниці з метою пізнання міста, в якому навчаються ліцеїсти. Разом з екскурсоводом учні прогулялися вулицями міста, відвідали історичні пам’ятки Вінниці, дізналися про них цікаві факти, легенди, почули історії про життя міста та людей, які свого часу тут проживали.

Продовжити

Свято першокурсника

Свято першокурсника

«.. Проехав все моря и континенты,
Пускай этнограф в книгу занесет,
Что есть такая нация -студенты,
Веселый и особенный народ!..

Саме з такими словами розпочалось свято підготовлене до дня першокурсника на шкільному відділенні. Веселі ведучі, яскраві костюми, щасливі обличчя та багато-багато іншого.

Продовжити

Здоровим бути модно!

Здоровим бути модно!

Саме сьогодні питання здорового способу життя сучасної молоді є актуальним і важливим. «Здоровий спосіб життя» або «Стоп наркотикам» – саме таку назву мав міський конкурс, проведений 29 жовтня 2018 року для молоді нашого міста, у якому взяли участь вихованці Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату.

Продовжити

Педагогічна агенція на тему: «Теорія дитячої душі»

Теорія дитячої душі

Викладач психолого педагогічних дисциплін Федчишина Т.Л. провела з директором ЗДО « Bаby best» Тимінською Мариною Сергіївною спільний захід «Педагогічна агенція» на тему: «Теорія дитячої душі».

Продовжити

Торкаючись душею високого мистецтва

Торкаючись душею високого мистецтва

24 жовтня студенти 13-ІМ(б) та 13-УМ(б) спільно з головою методичного об’єднання кураторів філологічного факультету Бузенко І. Л. відвідали виставку «Автограф» у Вінницькому обласному художньому музеї, де до 6 листопада всі охочі мають змогу побачити унікальний примірник «Кобзаря» з автографом Тараса Григоровича Шевченка й переглянули полотна К. Трутовського, П. Куліша, І. Лося, М. Дерегуса.

Продовжити

Б.Д. Грінченко «Твори для дітей і твори кола дитячого читання»

Б.Д. Грінченко «Твори для дітей  і твори кола дитячого читання»

Викладачем вищої категорії, викладачем-методистом Галущенко Валентиною Григорівною було проведено відкрите заняття зі студентами 41-Д групи на тему: «Б.Д.Грінченко. Твори для дітей і твори кола дитячого читання.»

Продовжити

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13