21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Калейдоскоп тижня філології в ліцеї

 

 Ні для кого не секрет, що запорукою відмінного навчання є глибока зацікавленість учнів у вивченні того чи іншого предмета. Кожен з учителів використовує низку засобів для досягнення цієї мети саме в напрямку позакласної роботи. Один  із найкращих засобів – це проведення предметних тижнів, які дають можливість учням проявити свої творчі здібності, показати знання програмового матеріалу, розширити та закріпити вже здобуті вміння та навички.

З 17 по 24 лютого в Обласному науковому ліцеї-інтернаті пройшов тиждень української та зарубіжної філології, у  рамках якого було проведено чимало цікавих заходів.

 

Варто відзначити участь ліцеїстів у III Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови та літератури на базі освітньої платформи «На Урок», участь у народознавчій грі «Українське народознавство» на базі освітньої платформи «Всеосвіта», філологічні майстер-класи, конкурс плакатів «Бережімо наш скарб – рідну мову», виставку «Мова – ДНК нації», позакласне заняття «Нобелівська премія в галузі літератури», мовний круїз «Яке прекрасне рідне слово» та ін..

Переможці та активні учасники предметного тижня були нагороджені дипломами та подарунками.

Дякуємо всім за участь!!!

Учитель української мови і літератури

та зарубіжної літератури

Обласного наукового ліцею-інтернату

Романуха Ю. В

1
2
3
4
5
6
фото (2)
.

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та прожмвання

ОПЛАТИТИ