21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13

Комунальний заклад вищої освіти

«Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»

 

Запрошуємо на навчання!

 

 Ні для кого не секрет, що запорукою відмінного навчання є глибока зацікавленість учнів у вивченні того чи іншого предмета. Кожен з учителів використовує низку засобів для досягнення цієї мети саме в напрямку позакласної роботи. Один  із найкращих засобів – це проведення предметних тижнів, які дають можливість учням проявити свої творчі здібності, показати знання програмового матеріалу, розширити та закріпити вже здобуті вміння та навички.

З 17 по 24 лютого в Обласному науковому ліцеї-інтернаті пройшов тиждень української та зарубіжної філології, у  рамках якого було проведено чимало цікавих заходів.

 

Варто відзначити участь ліцеїстів у III Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови та літератури на базі освітньої платформи «На Урок», участь у народознавчій грі «Українське народознавство» на базі освітньої платформи «Всеосвіта», філологічні майстер-класи, конкурс плакатів «Бережімо наш скарб – рідну мову», виставку «Мова – ДНК нації», позакласне заняття «Нобелівська премія в галузі літератури», мовний круїз «Яке прекрасне рідне слово» та ін..

Переможці та активні учасники предметного тижня були нагороджені дипломами та подарунками.

Дякуємо всім за участь!!!

Учитель української мови і літератури

та зарубіжної літератури

Обласного наукового ліцею-інтернату

Романуха Ю. В

1
2
3
4
5
6
фото (2)
.

Останні новини нашого коледжу

Ювілейний фільм-концерт

Ювілейний фільм-концерт-викладачів факультету дошкільної освіти та музично виховання КЗВО "Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж" до 20-ї річниці заснування у навчальному закладі музично-педогочного відділення.

Вишиванка-фест 2021

14568

Трансляція буде доступною за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=-BhcIRuLHxQ

Колектив коледжу сердечно вітає Костянтина Войцехівського із 25-річчям на посаді директора закладу


Бути хорошим керівником дано не кожному, але колективу Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу дуже пощастило. 5 квітня 1996 року Костянтина Францовича Войцехівського було призначено директором Вінницького педагогічного училища. Це людина мудра і далекоглядна, творча та ініціативна, керівник нової генерації, який спонукає членів колективу  до змін, оновлення та вдосконалення. Особливою рисою Костянтина Францовича  є здатність проектувати розвиток закладу освіти. З 1998 по 2007 роки було створено 4 нових відділення, з 2005 року здійснюється прийом студентів за освітнім ступенем «Бакалавр». Коледж першим в області серед технікумів і коледжів здобув статус закладу вищої освіти. Сьогодні у його структурі є науковий ліцей-пансіон, коледж фахової передвищої освіти, 3 факультети та 10 кафедр, 2 відділення та 9 циклових комісій. До складу педагогічного колективу входить 56 науковців.

Плідна праця Костянтина Францовича відзначалася як керівництвом освітньої галузі області, так і урядом України. Серед нагород  варто згадати – звання «Відмінник освіти України», нагрудний знак «Антон Макаренко», Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, ювілейну медаль «25 років незалежності України».

        Від усього студентського та педагогічного колективу, вельмишановний Костянтине Францовичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя  на посаді керівника закладу. Щиро бажаємо Вам прихильності долі та міцного здоров’я для втілення нових ідей і проектів, у реалізації яких Вам із задоволенням допоможуть колеги.

 


 

Контакти

Зв'язатись з нами


vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ

Форма зворотнього зв'язку

Відправник 
Ваш e-mail 
Тема листа 
Повідомлення