21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Свято першокурсника + Halloween + хто зверху?

31 жовтня на філологічному факультеті відбулося грандіозне свято. Організатори дійства Григоренко А. М. та Колонюк С. М., куратори груп нового прийому, органічно поєднали дебют першокурсників з відомою телегрою «Хто зверху?», стилізувавши усе це під вечірку в стилі Halloween.

У кмітливості, енергійності, винахідливості, вигадливості змагалися студентки та студенти першого курсу. У результаті наполегливої боротьби перемогу вибороли хлопці. Ніхто не сумнівався в компетентності журі конкурсу, до складу якого було обрано заступника директора коледжу з навчальної роботи Когутюк О. В., декана філологічного факультету Похилюк О. М., заступника декана з навчальної роботи Головську І. В., голову методичного об’єднання кураторів академічних груп факультету Бузенко І. Л.

Гарну й доброзичливо-урочисту атмосферу свята створювали ведучі Максим Д’яков (24-ІМ(б)) та Катерина Cтахова (22-ІМ(б)). Студенти 13-ІМ(б) групи зарядили глядачів позитивним настроєм, показавши комічну англомовну сценку з перекладом «Студенти першого та випускного курсу Хогвартського коледжу чаклунства та магії».

Вокальні композиції від Вероніки Мартинюк (11-УМ(б)) та Таїсії Купряшової (23-ІМ(б)) викликали шалені овації публіки. Хореографічні композиції в сучасному стилі від 21-ІМ та 22-ІМ груп урізноманітнили чарівно-загадкову атмосферу свята. Справжньою родзинкою вечора став виступ старости 13-ІМ групи Олександри Скакодуб, яка майстерно виконала східний танець з полотнами. Переможцями конкурсу глядацьких симпатій стали студенти 24-ІМ(б) групи, які організували показ мод «Еволюція студента» (від нормального юнака та юнки до клоунів-гастролерів) у неперевершених костюмах та майстерному гримі.

Дякуємо усім кураторам академічних груп філологічного факультету за активність та креативність студентів, відповідальним за проведення свята, фотографу Вусик Г. М. та звукооператору Коміссаренку М. М.


 

DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ