21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Слава Героям!

Сьогодні багато патріотів захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Саме тому з метою національно-патріотичного виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до Батьківщини та гордості за її захисників 27 вересня 2019 року в Обласному ліцеї-інтернаті відбулась зустріч учнів з представниками Всеукраїнської спілки учасників АТО «Побратими України» у Вінницькій області, яку організовано вихователем та вчителем ліцею Марценюком В. М.

Тема зустрічі: правила безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях, правила поводження при виявленні вибухового пристрою, дії людини у разі виявлення підозрілого предмета, знайомство з військовим спорядженням і різними видами зброї службовців та узагальнення знань дітей з питань правил та способів надання першої медичної допомоги.

Бійці поділились власними враженнями, розповіли про свої умови життя, солдатські будні, обговорили з ліцеїстами суспільно-політичну ситуацію в країні сьогодні та закликали завжди пам’ятати про те, в якій державі вони живуть. Також герої продемонстрували засоби особистого захисту, військове спорядження та різні види військової форми.

Вихователь
Обласного наукового ліцею-інтернату
Романуха Ю. В.


 

IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ