21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • Майбутні педагоги вчилися діяти в умовах надзвичайних ситуацій…

Майбутні педагоги вчилися діяти в умовах надзвичайних ситуацій…

4 квітня ц.р. на запрошення директора Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу К.Ф.Войцехівського  для студентів та викладачів, а також для технічного персоналу закладу працював навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ДСНС у Вінницької області.

 Фахівцями з надзвичайних ситуацій області було організовано роботу з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях. Від Головного управління ДСНС України у Вінницькій області було представлено сім локацій – психологічна, аварійно-рятувальна та групи водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а також фахівців ПАТ«Вінницягаз»,Товариства Червоного Хреста Червоного Хреста в Україні.

Зокрема, психолог ДСНС акцентувала увагу студентів на алгоритмі дій під час виникнення надзвичайної ситуації, ознайомила із вмістом "валізи психолога" та роз'яснила про призначення речей, які використовуються фахівцями психологічної служби безпосередньо під час роботи із постраждалим населенням. Також було роз'яснено поняття "Перша психологічна допомога", яка передбачає надання людям у стані дистресу гуманної, підтримуючої практичної допомоги з повагою до їхньої гідності та культури можливостей.

У свою чергу, фахівці газової служби, наголосили всім присутнім на необхідності дотримання основних правил безпеки під час користування усіма видами газового обладнання.

В ході роботи мобільного пункту майбутні педагоги мали змогу детально дізнатись про дії населення за сигналом «Увага всім!», засоби індивідуального захисту та правила користування ними, алгоритм надання домедичної допомоги людям, які цього потребують та чимало іншої корисної інформації. 

У зазначенних заходах також взяли участь учні старших класів загальноосвітніх шкіл № 19 та № 22 м.Вінниці.


 

DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ