21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!

4 квітня 2019 року на території Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» працював мобільний консультативний пункт з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

 Даний пункт є осередком консультаційної, інформаційно-роз’яснювальної роботи і пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

На території закладу працювало кілька локацій: фахівці газової служби, психолог ДСНС, група водолазів, аварійно-рятувальна служба, представники Товариства Червоного Хреста України.

Організаторами даного проекту були адміністрація коледжу, ГУ ДСНС України у Вінницькій області, НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області.

Майбутні педагоги, викладачі, вчителі та учні мали можливість отримати інформацію від фахівців про правила поводження в надзвичайних ситуаціях та про правила безпеки в повсякденному житті. Також усі бажаючі могли приміряти на себе костюми, одяг та спорядження рятувальників, спробувати свої сили на практиці.

Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» став центром профілактичної роботи консультативного пункту для мешканців Старого міста, студентів коледжу, учнів Обласного наукового ліцею-інтернату та учнів ЗОШ № 22, ЗОШ № 19.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!!!

Надзвичайну ситуацію
набагато легше та швидше попередити,
ніж потім ліквідувати її наслідки!!!

 

Вихователь
Обласного наукового ліцею-інтернату
Комунального закладу вищої освіти
«Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»
Ю. В. Романуха

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13