21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Звіт Британської Ради

5 березня 2019 р. у Києві відбувся підсумковий захід Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України Британської Ради в Україні. Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України є інноваційним проектом з формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті.

 Програма поєднувала серію навчальних модулів від провідних тренерів Фундації лідерства у вищій освіті (Велика Британія), можливість здійснення навчального візиту до британського партнерського вузу, а також практику лідерського потенціалу у формі роботи над інституційним проектом змін.

Захід проходив у форматі ток-шоу, під час якого присутні почули надихаючі виступи міжнародних експертів, обмінялися досвідом, кращими практиками та прийняли участь у дискусії. Почесними спікерами панельних дискусій були Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, та Елісон Джонс, генеральний директор національної освітньої агенції Великої Британії Advance HE.

Подія підсумувала трирічну Програму розвитку лідерського потенціалу університетів Україні, яка охопила 40 університетів та підготувала близько 300 агентів змін. Серед таких агентів – завідувач кафедри зарубіжної літератури та основ риторики Слободянюк О. М.


 

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13