21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • 5 лютого – День безпечного Інтернету. Долучись до акції разом з нами!

5 лютого – День безпечного Інтернету. Долучись до акції разом з нами!

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом небезпеки для них, наслідки якої не обмежуються лише втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього.

5 лютого в Україні відбулась масова акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається з 2004 року у вівторок другого тижня лютого.
У межах акції Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України разом із Уповноваженим Президента з прав дитини  Миколою Кулебою закликали вчителів провести виховну годину для учнів 7-11 класів на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Саме тому, з метою сексуального захисту, вихователями Романухою Ю. В. та Кушком І. С. для учнів 9 та 10-х класів Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату проведено виховну годину у вказаному форматі, де учні змогли розширити й поглибити свої знання про безпечний Інтернет та узагальнити правила безпечної роботи в ньому. Крім того, усі присутні мали можливість переглянути відео, рекомендоване Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, познайомитись з пам’яткою «Правила безпеки в Інтернеті», долучитись до інтерактивної вправи із канцелярськими скріпками, попрацювати в групах, а також познайомитись з цікавим матеріалом довідкового характеру.

Всесвітня Павутина з кожним днем стає невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Аудиторія користувачів Всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати їх у віртуальному просторі. Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч змусить багатьох учнів передивитись своє життя у цьому світі.

Ми за безпечний Інтернет !!!
Приєднуйтесь до нас !!!

Вихователь
Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату
Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу
Ю. В. Романуха


 

d7-c215-940x
IMG
IMG
IMG
uchenye-regulyarnyy-seksting-s-partnerom-govorit-o-neuverennosti-v-otnosheniyah

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та прожмвання

ОПЛАТИТИ