21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Новорічні дива

Ні для кого не секрет, що сьогодні хенд мейд набуває все більшої популярності. Усе, що зроблене руками, передає тепло долонь, радіcть творення, задоволення від успіху, побажання добра і здоров’я. У нашoму навчальному закладі постійно приділяється увага розвитку творчості дітей, зокрема проводяться різноманітні майстер-класи.

 Такі заняття сприяють розвитку не тільки фантазії, реалізації нових задумів та ідей, а й витримки, посидючості, терплячості.

Щороку Спортивно-гуманітарний ліцей-інтернат активно підтримує зв'язок з Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді, тому 21 грудня 2018 року ліцеїсти мали можливість створити неймовірні новорічні шедеври ручної роботи під керівництвом майстрині Донцової Людмили Василівни.

Важко знайти людину, яка б не любила Новий рік. Навіть дорoслі в цей період cтають дітьми і з нетерпінням чекають чудес. Тому передноворічний майстер-клас під назвою «Новорічні дива» не залишив байдужим нікого. Це, дійсно, була унікальна можливість отримати cправжню насолоду від оригінальності створення власного виробу.

Крім того, на виховній годині, яка пройшла у форматі телепередачі «Орел і решка», учні ліцею познайомились з цікавими місцями України, де можна чудово зустріти Новий рік.

ЩАСЛИВИХ НОВОРІЧНИХ СВЯТ!

Вихователь
Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату
Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу
Ю. В. Романуха


 

IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13