21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Історичні традиції нашого закладу

Вже стала хорошою традицією співпраця Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату і «Центру історії Вінниці», який займається дослідженням історії та культури м. Вінниці та Поділля, популяризацією культурної та історичної спадщини, організацією культурно-просвітницького життя з метою формування іміджу міста та презентації його історичної та культурної спадщини.

27 листопада 2018 року учні 10 класу в рамках предметного тижня історії та правознавства мали можливість зустрітись з представником цієї спільноти – Желіховським В’ячеславом.

Тема зустрічі: Військо УНР, революція 1918-1919 років.

Учні познайомились зі зразками однострою українського воїна, узагальнили свої знання з історії України, побачили зразки різних видів зброї та детальніше познайомились з особливостями історичних подій часів УНР. Зустріч була доповнена відео та фотоматеріалами. Зокрема, діти із захопленням переглянули відео про військово-історичну реконструкцію армії УНР проти «білогвардійців» на Європейській площі нашого міста (2017 р.) та у

Центральному міському парку Вінниці (2018 р.). Учні змогли побачити, як реконструктори – учасники дійства змогли відтворити буремні події з часів революції.

Як завжди, на згадку про зустріч, організатором якої був вчитель історії та правознавства, вихователь ліцею Кушко І. С., ліцеїсти отримали цікаві буклети та книги.

Вихователь
Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату
Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу
Ю.В. Романуха


IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
 

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13