21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Історичні традиції нашого закладу

Вже стала хорошою традицією співпраця Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату і «Центру історії Вінниці», який займається дослідженням історії та культури м. Вінниці та Поділля, популяризацією культурної та історичної спадщини, організацією культурно-просвітницького життя з метою формування іміджу міста та презентації його історичної та культурної спадщини.

27 листопада 2018 року учні 10 класу в рамках предметного тижня історії та правознавства мали можливість зустрітись з представником цієї спільноти – Желіховським В’ячеславом.

Тема зустрічі: Військо УНР, революція 1918-1919 років.

Учні познайомились зі зразками однострою українського воїна, узагальнили свої знання з історії України, побачили зразки різних видів зброї та детальніше познайомились з особливостями історичних подій часів УНР. Зустріч була доповнена відео та фотоматеріалами. Зокрема, діти із захопленням переглянули відео про військово-історичну реконструкцію армії УНР проти «білогвардійців» на Європейській площі нашого міста (2017 р.) та у

Центральному міському парку Вінниці (2018 р.). Учні змогли побачити, як реконструктори – учасники дійства змогли відтворити буремні події з часів революції.

Як завжди, на згадку про зустріч, організатором якої був вчитель історії та правознавства, вихователь ліцею Кушко І. С., ліцеїсти отримали цікаві буклети та книги.

Вихователь
Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату
Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу
Ю.В. Романуха


IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
 

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13