21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Здоровим бути модно!

Саме сьогодні питання здорового способу життя сучасної молоді є актуальним і важливим. «Здоровий спосіб життя» або «Стоп наркотикам» – саме таку назву мав міський конкурс, проведений 29 жовтня 2018 року для молоді нашого міста, у якому взяли участь вихованці Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату.

Мета заходу: пропаганда здорового способу життя.
Форма проведення – квест, тобто спортивно-інтелектуальні змагання.
Захід проходив за підтримки відділу у справах молоді та туризму, ВММГО «Молодіжна біржа праці»; КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання»; Патрульної поліції Вінницької області; ГО «ІнформЦентр «Пріорітет»».

Попередньо – 24 жовтня, усі присутні мали можливість побувати на лекції про здоровий спосіб життя та його пропаганду, обговорити проблеми сучасної молоді у центрі «VinSmart».
Серед багатьох команд різних навчальних закладів міста Вінниці були команди з Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу і Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату. Ініціаторами участі дітей у даному міському заході були викладач Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Ненчинська Л. В. та вихователь Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Романуха Ю. В.

Діти із задоволенням виконували заздалегідь підготовлені завдання на різних локаціях Європейської площі, причому робили це швидко і якісно, адже саме це є основою цього спортивно-інтелектуального змагання. Маршрутний лист складався з 8 локацій: «Обміняй цигарку на цукерку», «Кубики», «Стрибки», «Гарячий жезл», «Вікторина по шкідливим звичкам», «Плакат», «Присідання з м’ячем», «Лижі».

Підрахунок балів визначив, що саме команда «ЗОЖ» Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату (учні 11 класу) вибороли перше місце серед усіх команд міста Вінниці, за що отримали цікаві та смачні подарунки. Тож вітаємо переможців нашого закладу!!!

Вихователь
Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату
Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу
Ю. В. Романуха


 

IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13