21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Зустріч з поціновувачем відомої особистості Вінниччини

Леонтович Микола Дмитрович – український композитор, хоровий диригент, громадський діяч, педагог, автор широковідомих обробок українських народних пісень для хору, автор знаменитого на весь світ «Щедрика». Цю пісню називають «маленьким музичним дивом» і вона є чи не найпопулярнішою різдвяною мелодією на планеті. На Вінниччині встановили рекорд України, виконавши більше сотні творів Леонтовича.

Активним дослідником творчості Леонтовича є викладач ВГПК – Назарій Давидовський, зустрітись з яким 23 жовтня 2018 року мали можливість учні 10-11 класів Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату. Він працює не тільки викладачем коледжу, але й священиком, а ще зміг зіграти самого Леонтовича в документальному фільмі, зйомки якого тривали на території Вінницької області. Кому ж, як не йому, поділитись з учнями цікавими фактами та особливостями діяльності майстра музичного мистецтва.

Тема зустрічі: Внесок М. Леонтовича в розвиток музичного та світового мистецтва.

Зустріч із поціновувачем творчості композитора світового масштабу була гарним доповненням тематики уроку зі спецкурсу вчителя історії та правознавства, вихователя ліцею Кушка І. С. Завдяки плідній роботі Н. Давидовського по вивченню цієї особистості, учні значно розширили свої знання про життєвий і творчий шлях Леонтовича, його внесок у розвиток музичного та світового мистецтва.

Вихователь
Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату
Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу
Ю. В. Романуха


 

IMG
IMG
IMG
IMG

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13