21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • Нетворкінг «Зразкове освітнє середовище: європейський досвід»

Нетворкінг «Зразкове освітнє середовище: європейський досвід»

Завідувач дошкільного відділення Федчишина Т.Л. запропонувала куратору 32-Д групи Яремчук О.П. провести захід з групою третього курсу для студентів 21-Д групи.

 У багатьох країнах світу дошкільна освіта є первинною ланкою єдиної системи виховання і навчання. Нею опікуються місцеві органи влади, промислові та сільськогосподарські підприємства, релігійні та громадські організації, приватні особи. Як правило, у більшості країн функціонують стаціонарні та сезонні ясла, садки з різною тривалістю роботи, дошкільні відділення при початкових класах, материнські школи, майданчики. Виховна робота, метою якої є гармонійний розвиток дітей, формування навичок життя в суспільстві, здійснюється відповідно до програм виховання та навчання. У всіх країнах існують системи підготовки педагогічних працівників (курси, середні спеціальні, вищі навчальні заклади). Кожна національна система дошкільної освіти має свої особливості та власний передовий досвід.

Куратор зі студентами 32-Д групи підготували змістовну інформацію про системи дошкільної освіти європейських країн, підкріпивши доповіді відео та презентаціями.

Студентам 2 курсу настільки сподобався захід, що у відповідь вони готують виховну годину на тему « Сімейне виховання у європейських країнах»


к
а
б
в

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13