21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Цікаві сторінки історії Вінниці

25 вересня в приміщенні Центральної міської бібліотеки імені І. Бевза відбулася зустріч з професором ВДПУ ім. М. Коцюбинського Тетяною Робертівною Кароєвою.

 Студенти 12-ІМ групи філологічного факультету на чолі з куратором Яворською Ю. Д. прослухали лекцію на тему «Історія Вінниці». Завдяки презентаційному матеріалу та цікавим і новим фактам про рідне місто, підготовленим професійним лектором, студенти збагатили свої знання та розширили кругозір маловідомою, але важливою інформацією.


 

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13