21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Фінальна виставка "Кращий художник 2018"

17 вересня студенти 41-Е і 31-Е груп гуманітарно-фінансового відділення під керівництвом викладача фінансово-економічних дисциплін Лимар О.Ф. відвідали фінальну виставку ІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/ The best artist 2018», яка відбулась у приміщенні регіонального центру сучасного мистецтва «Арт-Шик».

 Об’єктами мистецької інтерпретації стали визначні історичні місця та об’єкти культурної спадщини Вінниччини та пейзажі міста. Студенти мали змогу насолоджуватися роботами виконаними в різних техніках митців з України, Узбекистану, Грузії, Таджикистану та інших країн. Огляд картина провела арт-директор та мистецтвознавець КЦ «Галерея XXI» Оксана Колесніченко.

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13