21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • Сучасна лінгводидактика в початковій школі: проблеми, пошуки, здобутки

Сучасна лінгводидактика в початковій школі: проблеми, пошуки, здобутки

24 травня 2018 р. кафедрою української філології було проведено вже традиційну IV Міжколеджну студентську науково-практичну конференцію «Сучасна лінгводидактика в початковій школі: проблеми, пошуки, здобутки». Географія та кількість учасників конференції щороку розширюється: цьогоріч до оргкомітету на чолі з кандидатом філологічних наук Похилюк О. М. надійшло 46 заявок від студентів 8 педагогічних коледжів України.

 Серед учасників конференції, крім студентів нашого коледжу, – студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського, Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, Комунального вищого навчального закладу «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Тараса Григоровича Шевченка Черкаської обласної ради», Красноградського коледжу Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Серненського педагогічного коледжу Рівненського державного гуманітарного університету.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили директор коледжу К. Ф. Войцехівський, заступник директора з навчальної роботи О. В. Когутюк, заступник директора з навчально-виробничої роботи В. В. Сверлович, методист коледжу Т. В. Руда. Заслуговують на увагу доповіді студентки 42-Ш групи Гоцан Вікторії (науковий керівник – к. філол. н. Похилюк О. М.), яка продемонструвала методику використання прийому рухомих картин на уроках літературного читання в початковій школі, студентки 43-Ш групи Коріненко Руслани (науковий керівник – д. філол. н., проф. Слободинська Т. С.), яка розповіла слухачам про кубики М. Зайцева для навчання грамоти молодших школярів, студентки педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича Коропецької Анастасії (науковий керівник – к. пед. н. Палій Н. Т.), у доповіді якої розкрито методику опрацювання словникових слів на уроках української мови в початковій школі, студентки Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського Лисько Оксани (науковий керівник – викладач-методист Поберецька В. В.), яка презентувала особливості роботи з фразеологізмами.

Жваві обговорення актуальних питань методики навчання української мови в початковій школі та методики навчання літературного читання відбувалися на секційних засіданнях конференції.
В атмосферу Нової української школи поринули всі учасники науково-методичного воркшопу «Мовна та літературна освіта молодших школярів в умовах Нової української школи», організованого в рамках конференції під керівництвом к. філол. н. Похилюк О. М. та викладача-методиста Хоміцької Г. В. Центральною фігурою воркшопу стала запрошена вчителька початкової школи ЗОШ № 12 м. Вінниці Коцюруба О. М., яка поділилася досвідом роботи в 1 класі Нової української школи, організувала для студентів та викладачів практичні вправи, пов’язані з методом 6 цеглин, проаналізувала переваги та недоліки нового Державного стандарту початкової освіти.
На високому емоційному, художньому, естетичному рівні пройшла культурно-розважальна програма, передбачена програмою конференції. Усі охочі мали можливість взяти участь в екскурсії вінницькими підземеллями «І нехай він нам буде свідком», переглянути виставу Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського «Ідіот» (за однойменним твором Ф. І. Достоєвського), а також відвідати вечірнє лазерне шоу на світломузичному фонтані «РОШЕН».

Дякуємо усім учасникам конференції та їхнім керівникам за плідну творчу наукову працю, сподіваємося на подальші дружні науково-методичні контакти.


-
-
-
-
-
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
P
P
P
P
P
P
P
P
P
 

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13