21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Особливості педагогічної діяльності

Особливості педагогічної діяльності

Враховуючи особливості педагогічної діяльності, її складність і багатогранність, а головне, максимально суспільно значиму мету - підготовку до життя підростаючого покоління, постає питання про те, яким науково обгрунтованим вимогам повинна відповідати особистість вихователя? Іншими словами, яким має бути сучасний вихователь дітей дошкільного віку? На дошкільному відділенні завідувачем відділення Федчишиною Т.Л. було проведено захід на тему «Психологія педагогічної праці та особистості вихователя» для студентів 31-д, 32-д.

Зміст професійної готовності вихователя акумульовано в професіограмі, яку складали студенти самостійно. У професіограму включили педагогічні вміння і здібності, стилі педагогічного спілкування, зовнішній вигляд педагога. Здобувачі вищої освіти підготували показ одягу для вихователя, зачісок, макіяжу тощо.

Якості особистості, що характеризують професійно педагогічну спрямованість педагога, є передумовою і концентрованим вираженням його авторитетності. Якщо в рамках інших професій звично звучать вирази "науковий авторитет", "визнаний авторитет у своїй області", то у вихователя може бути єдиний і неподільний авторитет особистості.

 

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13