21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Особливості педагогічної діяльності

Особливості педагогічної діяльності

Враховуючи особливості педагогічної діяльності, її складність і багатогранність, а головне, максимально суспільно значиму мету - підготовку до життя підростаючого покоління, постає питання про те, яким науково обгрунтованим вимогам повинна відповідати особистість вихователя? Іншими словами, яким має бути сучасний вихователь дітей дошкільного віку? На дошкільному відділенні завідувачем відділення Федчишиною Т.Л. було проведено захід на тему «Психологія педагогічної праці та особистості вихователя» для студентів 31-д, 32-д.

Зміст професійної готовності вихователя акумульовано в професіограмі, яку складали студенти самостійно. У професіограму включили педагогічні вміння і здібності, стилі педагогічного спілкування, зовнішній вигляд педагога. Здобувачі вищої освіти підготували показ одягу для вихователя, зачісок, макіяжу тощо.

Якості особистості, що характеризують професійно педагогічну спрямованість педагога, є передумовою і концентрованим вираженням його авторитетності. Якщо в рамках інших професій звично звучать вирази "науковий авторитет", "визнаний авторитет у своїй області", то у вихователя може бути єдиний і неподільний авторитет особистості.

 

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13