21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • VIІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Тенденції та перспективи формування професійної лексики»

VIІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Тенденції та перспективи формування професійної лексики»

11 травня в залі засідань Університету ДФС України відбувся VІІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Тенденції та перспективи формування професійної лексики». У програмі заходу, приуроченого до Дня науки, було заявлено понад сто вісімдесят п’ять учасників із різних науково-освітніх осередків. У семінарі взяли участь представники України (Бердянськ, Вінниця, Дубно, Ірпінь, Кам’янець-Подільський, Київ, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Черкаси) та п’яти зарубіжних країн: Республіки Польща (Познань), Чеської Республіки (Прага), Республіки Казахстан (Павлодар), Республіки Білорусь (Брест, Мінськ), Російської Федерації (Ростов-на-Дону).

 У центрі уваги науковців були питання лінгвокультурологічних та соціокультурних аспектів філології, культури наукової мови, актуальних проблем та методологічних аспектів вивчення професійної лексики у вищих навчальних закладах та мови ЗМІ і професійного мовлення журналістів.

На семінарі були представлені понад 30 навчально-наукових установ України і зарубіжжя. Наш коледж представляли д. філол. н., проф. Т. С. Слободинська, к. філол. н., декан філологічного факультету О. М. Похилюк та студенти 11-УМ(б) групи філологічного факультету, майбутні вчителі української мови та літератури.

Тема наукового заходу є актуальною, про що свідчить практична значущість порушуваних проблем, які викликали жваве обговорення серед науковців. До початку роботи семінару надруковано збірник доповідей учасників, у якому розміщено й наукові розвідки наших студентів та викладачів. На адресу адміністрації коледжу надіслано офіційного листа-подяку за активну систематичну участь викладацько-студентської спільноти філологічного факультету в роботі семінару.


 

P
P
P

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та прожмвання

ОПЛАТИТИ