21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Молодь шанує ветеранів

9 травня наша держава відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Педагогічний колектив та учні нашого ліцею взяли участь у святкуванні цієї дати. Напередодні, Грабіком С.В – вихователем ліцею була організована зустріч з Твердохлєбовою Ольгою Іванівною – жінкою-ветераном, жінкою-розвідницею, яка має багато заслуг перед Вітчизною.

 Свою першу медаль «За відвагу» отримала посмертно, адже довгий час вважалась загиблою, саме тому її отримала вже після війни. Крім того, вона удостоєна: Ордена Червоної Зірки, Богдана Хмельницького, княгині Ольги, Вітчизняної війни, Великого срібного Ордена Польщі, відзнакою «За честь, за мужність» м. Вінниці, медалі «За відвагу», «За бойові заслуги» та понад 20 інших нагород. Вона є почесним ветераном України та отримує довічну державну стипендію.

Відважна жінка ще у 16 років пішла добровольцем на війну та мужньо боролась із ворогом. Багато боїв, різних фронтів та болісних втрат, важкі поранення, проте вона зовсім не жалкує, що не раз доводилось ризикувати власним життям. Важко навіть уявити, через що довелось пройти цій жінці у своєму житті і які пережити страхіття.

Ольга Іванівна має перший розряд з легкої атлетики, займалась спортивною гімнастикою. Секрет і рецепт її молодості дуже простий: обов’язково завжди мати гарний настрій, бачити у всьому позитив і активно займатись спортом.

Крім того, вона стала відомою у всій країні гумористкою, адже брала участь у передачі «Розсміши коміка» і змогла виграти гроші. До речі, знає вона смішних історій та анекдотів чимало, тому потішила всіх своєрідним гумором, дотепами та жартами.

У свої майже 95 років вона є зразком для усіх, особливо сучасної молоді, тому Ольгу Іванівну досить часто запрошують у школи, технікуми, коледжі та інших заклади, де вона ділиться спогадами і життям в умовах війни. І дуже приємно, що молоде покоління має можливість познайомитись із нею.

Ліцеїсти були приємно здивовані і вражені знайомством з такою людиною, і навіть після завершення зустрічі ще довгий час розмовляли з нею. Сподіваємось, що така зустріч залишиться надовго у кожного з них, змусить задуматись над своїм життям і підтримає активну громадянську позицію кожного у відповідальності за долю нашої держави.

Вихователь
Спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату
Вінницького обласного гуманітарно-педагогічного коледжу
Ю.В. Романуха


 

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та прожмвання

ОПЛАТИТИ