21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Творчий портрет шкільного вчителя нового покоління

16 квітня 2018 року на філологічному факультеті відбувся захист переддипломної практики у формі конкурсної програми «Творчий портрет шкільного вчителя нового покоління». Студенти випускних груп змагалися за перемогу в конкурсах «Навчи за 5 хвилин», «Методична дуель», конкурсі фізкультхвилинок, «Скринька запитань», конкурсі художників, а також конкурсі на найкращий конспект уроку зарубіжної літератури. Ці конкурси вимагали від студентів вміння віднайти новий виховний прийом, кращий, нетрафаретний варіант проведення уроку, нестандартний, сповнений інноватики й інтерактивності спосіб подачі навчального матеріалу, уміння бути вчителем-другом, показати творчий і креативний потенціал сучасного молодого вчителя іноземних мов.

 Цьогоріч майбутні педагоги виявили компетентність не лише в оволодінні комплексом знань про специфічні особливості педагогічної діяльності, але й в умінні зацікавити дітей і мотивувати їх до вивчення іноземних мов та літератури, виховувати в учнях достойних членів українського суспільства.

Оцінювали учасників члени компетентного журі – В. В. Сверлович, заступник директора з навчально-виробничої роботи, О. М. Похилюк, декан філологічного факультету, а також викладачі кафедри германської філології та зарубіжної літератури, які виконували обов’язки методистів-керівників педагогічної практики: Н. К. Войцехівська, В. А. Голованюк, А. С. Кушнір, О. М. Михальчук, П. А. Ящук.

Завершилась конкурсна програма врученням дипломів, а також напутніми словами видатного українського педагога Василя Сухомлинського: «Учителю! Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершин майстерності».


 

DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
IMG-1c6596bf11fa00022653745c9f382c5d-V

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13