21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • Педагогічна система суспільного дошкільного виховання від Фрідріха Вільгельма Августа Фребелея

Педагогічна система суспільного дошкільного виховання від Фрідріха Вільгельма Августа Фребелея

Докорінне реформування системи освіти в умовах перебудови державності, культурного і духовного відродження України потребує вдосконалення процесу соціального становлення дітей дошкільного віку. Адже саме в цей період у характері особистості закладаються стрижневі духовні цінності й основи моральних норм. Розвиток дитини у взаємодії та під впливом соціального середовища визначають як процес і результат її соціалізації. Соціалізація відбувається як під впливом стихійної взаємодії з соціальним довкіллям, так і при відносно керованому процесі впливу соціальних інституцій та спільноти на відповідну категорію дітей.

 Для цього дуже важливо створити спеціальне освітнє середовище, у якому дитина зможе виявляти свої індивідуальні здібності, буде розвиватися і навчатися у власному ритмі. Таку можливість надає педагогічна система суспільного дошкільного виховання, створена німецьким педагогом Фрідріхом Вільгельмом Августом Фребелем.

Напередодні Дня народження відомого педагога викладач історії дошкільної педагогіки Федчишина Тетяна Леонідівна організувала і провела студентську конференцію на тему «Педагогічна система дошкільного виховання Фрідріха Фребеля». Під час конференції були проаналізовані доповіді студентів 32-д групи, зокрема: « Життєвий шлях і педагогічна діяльність Фрідріха Фребеля», «Педагогічні дороги педагога», «Дари Фребеля» тощо. Слухачами конференції були студенти 31-д групи.


 

IMG 20180328
IMG 20180328
IMG 20180328
IMG 20180328
IMG 20180328

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13