21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Вічний, як народ

15.03.18 р. студенти 12-ФГ, 21-ФГ, 11-УМ(б), 23-Ш(б), 12-Ш, 21-ШГ, 21-Е груп й викладачі коледжу мали змогу під час виховного заходу «Шевченкова світлиця», який підготували й провели викладачі кафедри української філології О. М. Похилюк та Н. І. Скрипник, поглянути на славетного Кобзаря по-новому.

Тарас Григорович постав перед аудиторією в іншому ракурсі: не іконописним дядьком з підручника, який у своїх віршах, «плаксивих худих дітях» був лише рупором суму, а цікавим, живим, веселим, компанійським студентом, великим вигадником у компанії, щедрим меценатом і надзвичайно талановитим у багатьох сферах митцем. Адже усі ми знаємо його як поета, але він був ще й видатним гравером, живописцем, прозаїком, драматургом, співаком, актором, режисером, скульптором та навіть фотографом.

Музичний вступ, пісня на слова Т. Г. Шевченка «Зацвіла в долині червона калина» у виконанні вокального дуету музично-педагогічного відділення під керівництвом заслуженого працівника культури України Володимира Ковальчука; декламування напам’ять віршів Кобзаря студентами 21-ШГ групи Стець Анастасією, Антонишиною Надією, Кісіль Уляною, Кравчук Надією; презентація книжкової виставки бібліотекарями коледжу; читання власних поетичних творів за мотивами Шевченкових поезій студентами Фіголь Оксаною (21-Е група), Ковтуновою Діаною (11-УМ (б) група), Некитюк Оксаною (11-УМ (б) група); цікаві розповіді з життя поета з нотками гумору та представлення авторської поезії з уст викладачів кафедри української філології, подільських поетес Т. В. Яковенко, Т. Г. Омелянчик; змістовна й різнопланова фото- й відеопідбірки, а також короткий тест за відомим на увесь світ «Щоденником» Шевченка – все це в комплексі створило атмосферу затишного сімейного вечора. Здавалося, й сам Шевченко в цей час сидів десь у кімнаті, схвальною посмішкою оглядаючи своїх наступників.

Ми вважаємо, що діалог з генієм слова має тривати постійно: починаючись у свідомості кожного українця, а закінчуючись позитивними змінами в країні.


 

DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13