21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Вічний, як народ

15.03.18 р. студенти 12-ФГ, 21-ФГ, 11-УМ(б), 23-Ш(б), 12-Ш, 21-ШГ, 21-Е груп й викладачі коледжу мали змогу під час виховного заходу «Шевченкова світлиця», який підготували й провели викладачі кафедри української філології О. М. Похилюк та Н. І. Скрипник, поглянути на славетного Кобзаря по-новому.

Тарас Григорович постав перед аудиторією в іншому ракурсі: не іконописним дядьком з підручника, який у своїх віршах, «плаксивих худих дітях» був лише рупором суму, а цікавим, живим, веселим, компанійським студентом, великим вигадником у компанії, щедрим меценатом і надзвичайно талановитим у багатьох сферах митцем. Адже усі ми знаємо його як поета, але він був ще й видатним гравером, живописцем, прозаїком, драматургом, співаком, актором, режисером, скульптором та навіть фотографом.

Музичний вступ, пісня на слова Т. Г. Шевченка «Зацвіла в долині червона калина» у виконанні вокального дуету музично-педагогічного відділення під керівництвом заслуженого працівника культури України Володимира Ковальчука; декламування напам’ять віршів Кобзаря студентами 21-ШГ групи Стець Анастасією, Антонишиною Надією, Кісіль Уляною, Кравчук Надією; презентація книжкової виставки бібліотекарями коледжу; читання власних поетичних творів за мотивами Шевченкових поезій студентами Фіголь Оксаною (21-Е група), Ковтуновою Діаною (11-УМ (б) група), Некитюк Оксаною (11-УМ (б) група); цікаві розповіді з життя поета з нотками гумору та представлення авторської поезії з уст викладачів кафедри української філології, подільських поетес Т. В. Яковенко, Т. Г. Омелянчик; змістовна й різнопланова фото- й відеопідбірки, а також короткий тест за відомим на увесь світ «Щоденником» Шевченка – все це в комплексі створило атмосферу затишного сімейного вечора. Здавалося, й сам Шевченко в цей час сидів десь у кімнаті, схвальною посмішкою оглядаючи своїх наступників.

Ми вважаємо, що діалог з генієм слова має тривати постійно: починаючись у свідомості кожного українця, а закінчуючись позитивними змінами в країні.


 

DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC
DSC

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13