21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

День св. Валентина у групах 11-ФГ та 12-ФГ

День св. Валентина у групах 11-ФГ та 12-ФГ

14 лютого студенти 11-ФГ та 12-ФГ груп разом святкували найромантичніше свято – День св. Валентина. У цей холодний лютневий день студентам вдалося створити атмосферу тепла і затишку. Учасники свята дізналися про історію його виникнення і традиції святкування у різних країнах, а потім змагалися за звання найромантичнішої пари.

 Різноманітні конкурси і веселі забави не дозволили присутнім нудьгувати жодної хвилини: хлопці мали нагоду попрактикуватись у мистецтві говорити компліменти; пари кружляли у вальсі та відгадували пісні про кохання; не обійшлося й без інтелектуальних змагань.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято найсвітліших почуттів і яскравих вражень.

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13