21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Dinternal Education Fest 2018 - інтерактивний тренінг-семінар

Dinternal Education Fest 2018

20 лютого 2018 року викладачі іноземної мови О.Г. Пиндик, О.М. Михальчук та І.В. Головська взяли участь в інтерактивному тренінгу-семінарі для вчителів англійської Dinternal Education Fest 2018. Методисти Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education Світлана Сорочинська, Кріс Кірбі та Лідія Орищук розповіли про нові тенденції та ефективні засоби у сфері методики викладання англійської.

 Учасники семінару дізнались, як перетворити уроки у захопливу гру, як автентичні відеоматеріали мотивують тінейджерів до вивчення англійської, а також ознайомилися з ефективними методами та прийомами підготовки до ЗНО, особливо до нової для всіх частини «Сприймання на слух». Лише позитивні враження залишила дружня і невимушена атмосфера заходу, а також можливість поспілкуватися з колегами, зокрема випускниками нашого коледжу.

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13