21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО МИСТЕЦЬКОГО ЖИТТЯ МІСТА

20 лютого 2018 року студенти 11-УМ(б) та 21-ШГ груп Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу взяли участь у презентації книги відомої вінницької письменниці Валентини Сторожук «На узбіччі війни», до якої увійшли новели «Ворожіння на томикові класика», «Будиночок із виноградом і голубами», «Троє, як у Ремарка», «Вишита хмелем сорочка», «Трамвай до щастя», «По цей бік дощу», «На дні праморя», «Ключниця вирію» і дві п’єси – «Кульгавий Янгол» та «Орден «За мужність». Загалом презентація збірки В. Сторожук була приурочена вшануванню пам’яті Героям Небесної Сотні.

 Захід відбувся у світлиці музею М. М. Коцюбинського.  Із виходом книги пані Валентину привітали завідувач кафедри української філології Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Надія Скрипник, вінницькі письменники Вадим Вітковський, Тетяна Яковенко, Лариса Сичко, Олександр Пелешко, Андрій Стєбєлєв, Ірина Федорчук та ін.

Студенти та викладачі  коледжу щиро привітали Валентину Сторожук з виходом у світ нової книги, а молодий науковець Анастасія Стець (21-ШГ група) подарувала їй своє наукове дослідження «І слава Богу, слава Богу, що родоводу нить – міцна,..» (Світ дитинства у творчості Валентини Сторожук), котре зайняло перше місце у  творчому конкурсі «Слово – у душі, душа  – у слові» на кращу наукову роботу серед студентів коледжу і буде представлене на підсумковому етапі конкурсу у Донецькому національному університеті.   

Поціновувачі таланту письменниці отримали в подарунок книги з її автографом.

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13