21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО МИСТЕЦЬКОГО ЖИТТЯ МІСТА

20 лютого 2018 року студенти 11-УМ(б) та 21-ШГ груп Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу взяли участь у презентації книги відомої вінницької письменниці Валентини Сторожук «На узбіччі війни», до якої увійшли новели «Ворожіння на томикові класика», «Будиночок із виноградом і голубами», «Троє, як у Ремарка», «Вишита хмелем сорочка», «Трамвай до щастя», «По цей бік дощу», «На дні праморя», «Ключниця вирію» і дві п’єси – «Кульгавий Янгол» та «Орден «За мужність». Загалом презентація збірки В. Сторожук була приурочена вшануванню пам’яті Героям Небесної Сотні.

 Захід відбувся у світлиці музею М. М. Коцюбинського.  Із виходом книги пані Валентину привітали завідувач кафедри української філології Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Надія Скрипник, вінницькі письменники Вадим Вітковський, Тетяна Яковенко, Лариса Сичко, Олександр Пелешко, Андрій Стєбєлєв, Ірина Федорчук та ін.

Студенти та викладачі  коледжу щиро привітали Валентину Сторожук з виходом у світ нової книги, а молодий науковець Анастасія Стець (21-ШГ група) подарувала їй своє наукове дослідження «І слава Богу, слава Богу, що родоводу нить – міцна,..» (Світ дитинства у творчості Валентини Сторожук), котре зайняло перше місце у  творчому конкурсі «Слово – у душі, душа  – у слові» на кращу наукову роботу серед студентів коледжу і буде представлене на підсумковому етапі конкурсу у Донецькому національному університеті.   

Поціновувачі таланту письменниці отримали в подарунок книги з її автографом.

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13