21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Двотижневий Speaking Club

Протягом двох тижнів у період з 9 по 22 лютого 2018 р. на базі філологічного факультету з ініціативи декана Похилюк О. М. та за сприяння міжнародної молодіжної платформи AIESEC працював Speaking Club, активними учасниками якого стали студенти філологічних груп.

 Учасники розмовного клубу не лише удосконалювали свої комунікативні навички й знання англійської мови, але й дізналися про популярну у всьому світі молодіжну платформу міжнародних стажувань, цілі сталого розвитку ООН; поринули в захопливий світ інших культур.

Теми зустрічей були різноманітними, як і спікери-іноземці. Так, волонтери з Туреччини Buruchan Duzgun та Enes Tetik розповіли про основні напрямки роботи ООН, допомагали в складанні плану розвитку молодіжних стартапів і спільно зі студентами-філологами аналізували глобальні екологічні проблеми й можливі шляхи їх вирішення.

Разом з Li Hezi з Китаю студенти ознайомилися з елементами китайської графічної системи й опанували основи тайм-менеджменту як вирішального критерію успіху сучасної людини. Muhammad Hilmi Fathoni Sufyan з Індонезії вчив чітко аргументувати свою позицію на імпровізованих дебатах і поділився секретами власного досвіду вивчення англійської мови (він вивчав іноземну самостійно за допомогою аудіо- й відеоматеріалів).

Невимушена атмосфера і юний вік спікерів налаштовували на продуктивне спілкування. Адже засідання клубу проходили англійською мовою у форматі «мозкового штурму»: спочатку звучали різні позиції, а потім проходило спільне обговорення тем.

Режим роботи «питання - відповідь» дозволяв не лише продемонструвати й покращити рівень володіння розмовною англійською мовою, але й удосконалити комунікативні навички. Усі мали змогу висловитися й бути почутими.

Телевізійна служба новин регіонального телеканалу «Вінтера» відзняла відеосюжет про роботу розмовного клубу, який неодноразово демонструвався в обласних новинах.

Висловлюємо подяку найактивнішим учасникам Speaking Club – студентам 21-ФГ групи та їхньому куратору Ю. Б. Лебедь.


 

HHT
HDR
b3-V
IMG-f6fe6d5bbe716bed4b175d72157de9c0-V
IMG 20180213
IMG 20180216
V-

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13