21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Наукова робота студентів

Студентки 11-УМ (б) групи Кондратева Яна, Лабунець Вікторія (наук. кер. – к. філол. н. Похилюк О. М.) та 21-ШГ групи Гасієнко Наталія (наук. кер. – к. філол. н. Скрипник Н. І.) взяли участь у міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Етнос. Мова. Культура», яка проходила 23 лютого 2018 р. на базі ВДПУ ім. М. Коцюбинського на факультеті філології й журналістики ім. М. Стельмаха.

Наші студенти успішно презентували результати своїх наукових досліджень з української філології на рівні зі студентами бакалаврату та магістратури інших педагогічних закладів вищої освіти.


IMG
IMG
IMG

 

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13