21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Harvard Teacher Training Conference

26 січня 2018 р. студенти 31-ІМ(б) і 32-ІМ(б) груп філологічного факультету стали учасниками «Harvard Teacher Training Conference», що відбулася на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов № 25 Вінницької міської ради.

З вітальним словом до учасників звернулася директор мережі освітніх закладів «Harvard Language Club» Лілія Зінкевич. Згодом тренери клубу Тетяна Білан та Анна Плаксієнко провели інтерактивний майстер-клас щодо найефективніших засобів мотивації учня 21 століття в процесі вивчення іноземних мов. Було показано використання цікавих світлин, імен відомих людей, технічних засобів навчання тощо на уроках англійської мови, які спрямовані на розвиток уяви дітей, на активізацію їхнього мислення й логіки, на підвищення рівня іншомовної мовленнєвої та мовної компетенції.

Родзинкою семінару став виступ Крейтона Гарсона, тренера з Канади, який ознайомив учасників конференції з власним досвідом вивчення іноземних мов і викладання англійської зокрема. Як дізналися студенти, отримавши ступінь бакалавра з психології, Крейтон приїхав до України, щоб викладати англійську мову в мовних таборах Вінниччини та опановувати українську мову. За словами тренера, урок англійської мови схожий на театральну виставу, а вчитель – на актора, який щоразу по-новому викладає свій предмет, шукає нестандартні підходи подачі навчального матеріалу.

Наприкінці заходу на учасників чекала презентація освітньої діяльності Harvard Teacher Training Centre, а також розіграш призів і вручення сертифікатів.

Конференція засвідчила, що в нашому місті є багато вчителів і студентів-практикантів, які налаштовані розвиватися, творити й втілювати нові ідеї на своїх уроках.


harvard
harvard
harvard
harvard

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13