21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • РОБОТУ ШКОЛИ АВТОРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ НА ФІЛОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ РОЗПОЧАТО

РОБОТУ ШКОЛИ АВТОРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ НА ФІЛОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ РОЗПОЧАТО

25 січня 2018 р. на філологічному факультеті відбулося засідання школи авторських ініціатив «Формування інформаційної компетентності майбутніх учителів філологічних спеціальностей».

Модератором заходу виступила декан філологічного факультету, канд. філол. наук О. М. Похилюк.

Активними учасниками інтерактивного засідання стали студенти випускних груп коледжу, а саме: 31-ІМ(б), 32-ІМ(б) та 23-Ш(б).

Інновації у підготовці педагогічних працівників до роботи у сучасній школі студенти мали змогу обговорити із А. І. Крижанівським, канд. пед. наук, заступником директора з виробничої роботи та інформаційних технологій Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Про особливості організації діяльності студента-випускника з практики «Intel» розповіла Л. С. Шевченко, канд. пед. наук, доц. кафедри інформаційних та інноваційних технологій в освіті Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Науковець скоординувала роботу студентів, дала настанови й завдання на період проходження практики «Intel» (Програма Іntel® «Навчання для майбутнього» – найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички), що дозволить сьогоднішнім студентам стати конкурентоспроможними на ринку праці уже завтра.

Інформацію про вплив технічних трендів на навчання В школі було цікаво презентовано у доповіді «M-learning та його застосування в сучасному освітньому процесі» А. Ю. Киналь, здобувача ступеня канд. пед. наук, вчителя англійської та німецької мов та зарубіжної літератури Вінницького технічного ліцею. Викладач познайомила усіх присутніх з інтернет-платформами LearningApps та LyricsTraining. Це дасть можливість студентам урізноманітнити форми роботи зі школярами.

Заключне слово виголосила модератор засідання, декан філологічного факультету, канд. філол. наук О. М. Похилюк, яка зосередила увагу на важливості медіаосвіти в сучасному мультикультурному світі в умовах шаленої популярності соцмереж.


i
i
i
i

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13