21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ

24 січня 2018 р. на базі нашого коледжу відбувся семінар-тренінг «Практичне застосування стратегій розвитку критичного мислення», активними учасниками якого стали студенти 31-ІМ(б), 32-ІМ(б) груп філологічного факультету.

Семінар-тренінг проводили викладачі Комунального закладу «Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради»:
1) Г. В. Шмигун — заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель, вчитель англійської мови
2) О. М. Кузьменко — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель французької мови
3) О. О. Крушельницька — спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, вчитель англійської та німецької мов.

Модераторами заходу виступили О. М. Похилюк, канд. філол. наук, декан філологічного факультету, та В. В. Сверлович, заступник директора з навчально-виробничої роботи, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач англійської мови.

Крім корисної інформації щодо визначення поняття «критичне мислення», основних його складових і технологій розвитку, студенти мали змогу створити портрет сучасного вчителя, який надихає своїх учнів, а не «відбуває» робочі години в школі, й захистити власні піктограми «Чи є критичне мислення ефективним у навчальному процесі?». Також учасники тренінгу відкрили для себе нові можливості девайсів у навчальному процесі. Так, на прикладі мобільних додатків Kahoot! і Quizlet О. О. Крушельницька показала, як сучасні технології сприяють активізації пізнавальної діяльності школярів на уроках англійської мови.

Така творча зустріч уже не перша цьогоріч, оскільки наш коледж тісно співпрацює з Гуманітарної гімназією № 1. Сподіваємося, що атмосфера креативу й творчої співдружності, яка панувала на семінарі, будуть слугувати прикладом для наших випускників під час проходження довготривалої переддипломної практики й у їхній майбутній педагогічній діяльності.


p
p
p
p

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13