21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

СВЯТО КАЛИТИ

412 грудня 2017 року студенти 22-ФГ групи відвідали Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського, щоб взяти участь у народно-обрядовому святі «Калита».

Голова координаційної ради громадської організації «Молода Подільська Січ» Шпак-Мельник В. Х. розповіла про особливості проведення таких вечорниць в Україні.

Протягом дійства лунала автентична музика, дівчата ворожили на свою долю, дізнавалися, хто першою вийде заміж та яким буде майбутній чоловік. Хлопці їхали на коцюбі до пана Калитинського кусати калиту, а пан Писарчук малював на обличчі вуса тому, хто засміється.

Завершились вечорниці пригощанням усіх присутніх узваром, варениками, смачною медовою калитою та солодощами.


Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13