21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ВЕЧІРКА В СТИЛІ КАНТРІ

7 грудня 2017 р. студенти 32-ІМ(б) групи, об’єднавшись із студентами 12-ФГ групи, влаштували справжню англомовну вечірку в стилі кантрі. Студенти 3 курсу вирішили ознайомити першокурсників з тим, як можна в нетрадиційній формі проводити виховні години на філологічному факультеті.

Для студентів 1 курсу було неочікуваним та непередбачуваним побувати на такому незвичайному та веселому заході. Місце проведення було прикрашене різнобарвними тематичними декораціями, на столах були гостинці для студентів та викладачів. Проводились різні конкурси, змагання, учасники вечірки радо долучались до колективного виконання відомих пісень англійською мовою. Усі студенти були захоплені дійством, що відбувалось у стінах нашого коледжу. Учасники свята висловлюють найщирішу подяку викладачам, які допомогли організувати цей незабутній та сповнений гарними емоціями вечір.


c
c
c

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13