21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ

На філологічному факультеті пройшла низка відкритих занять із циклу «Педагогічна майстерня», підготовлена викладачами кафедри германської філології та зарубіжної літератури.

Викладач-методист Голунов Л. А. показав прийоми й форми роботи над розвитком іншомовної комунікативної компетентності з німецької та англійської мов: мовленнєвої, мовної, дискурсивної, соціокультурної і соціолінгвістичної.

Використання інноваційних педагогічних технологій ігрового, мультимедійного й мережевого спрямування стали предметом зацікавлень Кушнір А. С. Викладачем було проведено серію занять із використанням смартфонів, онлайн-ресурсів тощо.

Кінцевим продуктом «Педагогічної майстерні» стало не лише здобуття студентами необхідних знань, вироблення умінь і навичок, а й забезпечення якості підготовки спеціалістів на рівні міжнародних стандартів у межах модернізації вищої освіти України.


vz
vz
vz

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13