21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Побачити Німеччину очима німців…

28 листопада студенти 31-ІМ(б) групи з куратором Войцехівською Н. К. стали учасниками клубу перегляду кінострічки в межах фестивалю «Нове німецьке кіно» (під патронатом Goethe-Institut).

Для ознайомлення з культурою, традиціями, історією та сьогоденням країни, мова якої вивчається, було обрано фільм про один день із життя Німеччини режисера Зенке Вортманна: саме він скомпонував стрічку, в якій німці зображують самі себе.

Ця яскрава ода країні не дає, звичайно, об'єктивного уявлення про Німеччину, та його й не може бути. Це радше фільм-забавка і величезне попурі з безліччю різних елементів, включно з відео зі смартфонів, зйомок природи професійною технікою та великою кількістю відеоматеріалу, знятого з висоти пташиного польоту. Але є в ньому і сцени повсякденного життя людей – страшні і смішні, веселі й серйозні.


f
f
f

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13