21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Шкільний учитель англійської мови нового покоління

24 листопада студенти філологічного факультету стали учасниками психолого-педагогічної лабораторії «Шкільний учитель англійської мови нового покоління» (модератор – канд. пед. наук, доц. Пиндик О. Г.). Проведена у формі обміну досвіду між студентами старших і молодших курсів лабораторія була покликана вирішити проблему якісної підготовки майбутнього філолога до проходження педагогічної практики.

Студенти-коучери презентували власні напрацювання – ігри й вправи на розвиток здібностей, формування та розвиток навичок читання, аудіювання, підвищення рівня загальної обізнаності й мовної здогадки. Окрім роботи на т. зв. «міні-майданчиках», було використано групові й колективні форми роботи: аналіз психолого-педагогічних ситуацій, а також робота з відеорядом (автентичні матеріали British Council).


u
u
u

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13