21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Світ очима без насильства

1123 листопада 12-ФГ група філологічного факультету разом з куратором О. М. Михальчук відвідала Вінницьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. К. А. Тімірязєва.

Традиційно в рамках Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насилля над жінками там проводилось розширене засідання гендерного клубу «Я+ТИ=МИ» на тему «Світ очима без насильства».

Тему домашнього насильства й методи його подолання студенти розглянули з погляду юриста, психолога і тих, кому доводиться мати справу з жертвами такого насильства.

Також студенти мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою, присвяченою темі попередження насильства – «Мій улюблений світ – без насильства».

 

 


Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13