21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ВОРКШОП З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

22 листопада студенти філологічного факультету були запрошені на воркшоп «Комплексна система занурення в мовне середовище» (за методикою Хелен Дорон), який організували та провели канд. філол. наук Войцехівська Н. К. і студентка 31-ІМ(б) групи Якубишина Аліна.

Міжнародна мережа Helen Doron English має досвід роботи понад 30 років за авторською методикою викладання англійської мови як рідної і розрахована на дітей від 3-х місяців до 18 років. Курс вивчення мови базується на груповій роботі, постійному прослуховуванні, «позитивному» закріпленні, спрямованості на успіх та отриманні задоволення від навчання. Для опанування мови в школі використовують унікальні автентичні навчальні матеріали, цікаві програми, розраховані на різний вік дітей, різнокольорові книги, інтерактивні ігри, пісні й танці, а також мобільні додатки, система роботи з якими була продемонстрована на воркшопі.


w
w
w

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13