21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

ТРИБУНА ПЕРЕДОВОГО ДОСВІДУ

24 листопада на філологічному факультеті відбувся публічний захист пропедевтичної практики студентів-бакалаврів 11-УМ(б) групи спеціальності 014 «Середня освіта (українська мова і література)» у формі трибуни передового досвіду, де кожний мав можливість продемонструвати, як досягнуто мети цього виду практики, яка полягала в закріпленні та поглибленні теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення педагогічних і психологічних дисциплін, формуванні професійних компетенцій майбутніх учителів української мови і літератури.

Усі студенти презентували результати психолого-педагогічного спостереження за педагогічним процесом, організованого провідними вчителями української мови та літератури в базових загальноосвітніх школах м. Вінниці (ЗОШ № 16, 18, 22); оприлюднили самостійно складені портфоліо вчителів української мови та літератури, найкраще укладені методичні розробки шкільних вчителів. Кожна підгрупа під керівництвом методистів докт. філол. н., проф. Слободинської Т. С., канд. філол. н. Лебедь Ю. Б., викладачів вищої категорії Василевич І. В. та Бабій А. П. підібрали зразки найдоцільнішої наочності для уроків української мови та літератури, підготували творчі завдання на затверджену тематику. В процесі жвавого обговорення студенти не лише поділились власними спостереженнями, а й ознайомились з маловідомими новітніми інноваційними методами й прийомами роботи, що використовують провідні вчителі-практики, за роботою яких спостерігали студенти інших підгруп. За результатами захисту пропедевтичної практики укладено відеотеку найкращих фрагментів уроків української мови та літератури в 5-11 класах.


tr
tr
tr

Останні новини нашого коледжу

Долучаємося до краси

03 грудня 2018 року студентки 31–Е групи Кирилюк М., Осипчук Ю., Кишаківська І., Поліщук М., Трубіцька В., Цибрій В. та студентка 41–Е групи Дюг В. взяли участь у щорічній виставці–ярмарку «Душею створена краса», що проходив у Експоцентрі Вінницької торгово–промислової палати.

Долучаємося до краси

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я  та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. 

СНІД: ПОДУМАЙ ПРО МАЙБУТНЄ...

Естетичне виховання як важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Всебічно розвинена особистість є надзвичайно чутливою до краси, гармонії, благородства. І своєю діяльністю вона прагне утверджувати їх.
22 листопада відбулась зустріч з письменницею Ніною Петрівною Кащен.

Естетичне виховання як  важлива складова всебічного гармонійного розвитку

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13