21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Дедлайн «Міжнародний день соціального педагога»

de01На дошкільному відділенні здійснюється підготовка соціальних гувернерів. Завідувач дошкільного відділення Федчишина Тетяна Леонідівна спільно з соціальним педагогом коледжу Сорочан Мариною Петрівною провели захід до «Міжнародного дня соціального педагога» Дедлайн «Міжнародний день соціального педагога» Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень.Робота соціального гувернера вимагає від педагога глибокого розуміння, любові і нескінченної турботи про внутрішній світ дітей.

За даними проекту DilovaMova.com. Міжнародний день соціального педагога став відзначатися зовсім недавно. На черговій XVII Міжнародної конференції соціальних педагогів, де серед учасників були представлені 44 країни і яка відбулася в Копенгагені в травні 2009-го року, було засновано це поважне професійне свято. Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги,соціальні гувернери неможливо виміряти ніякими показниками. Багато успішних людей, які раніше вважалися важкими підлітками, що займають в суспільстві свої гідні місця, не рідко згадують своїх наставників теплими словами, відчуваючи до них почуття глибокої поваги. Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Соціальні педагоги входять в викладацькі склади більшості навчальних і виховних закладів. Їх робота часто нагадує роботу психолога, але це від частини відбувається тому, що вони тісно співпрацюють зі штатними фахівцями психологами, адже робота з важкими підлітками вимагає особливого, тонкого підходу. Внутрішній світ так званих важких дітей, як правило відчуває глибокі травми. Вони можуть бути пов’язані як з сімейними негараздами, так і з цілої масою інших факторів. Виявити проблему і виробити метод її подолання досить не просто, адже діти як правило замикаються в собі. Знайти ключик, який відкриє і звільнить молоду людину від цих, абсолютно зайвих проблем, і є те, заради чого вони обрали цей нелегкий шлях.

Свої уявлення про роль соціального гувернера студенти висловили у формі малюнків на асфальті. Побачити, як студенти розуміють діяльність соціального педагога, його професійні якості, допомогла виставка малюнків на асфальті на тему: «Соціальний педагог очима студентів». У Міжнародний день соціального педагога викладачі та студенти дошкільного відділення приєднались до привітань на адресу цих висококваліфікованих фахівців і бажали їм успіхів і любові, перемог і радості в їх життєво необхідної всім нам праці! Зі Святом всіх соціальних педагогів!

Нелегка у Вас робота -

З біди рятувати когось.

Вас сьогодні вітаємо І від усієї душі бажаємо

Щастя, бадьорості, здоров'я,

Жити без горя і тривог.


 

Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13