21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Круглий стіл освітян Вінниччини

ref12 жовтня 2017 р. у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Вінницької області відбувся круглий стіл «Реформа освіти: перспективи та проблеми».

Засідання було організоване для педагогічних працівників, директорів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, керівників районних відділів освіти, представників університетів, академій та коледжів, причетних до освітянської галузі. Наш коледж на цьому зібранні представляли доктор філологічних наук, професор Т. С. Слободинська та кандидат філологічних наук О. М. Похилюк.

На засіданні учасники обговорили прийнятий 5 вересня цього року Закон України «Про освіту», його позитивні та негативні сторони, а також можливість внесення змін до його основної частини.
За словами учасників круглого столу, документ пропонує новий підхід до розвитку вчителя та його педагогічної свободи. Так, закон формулює такі нові засади підвищення кваліфікації вчителів:

  •  загальна кількість годин на підвищення кваліфікації упродовж 5 років буде не менше 150 годин. При цьому вчитель має самостійно вирішити, яку кількість годин з цього обсягу він використовуватиме для навчання щорічно;
  •  держава з коштів спеціальної освітньої субвенції, а також місцеві органи оплачують підвищення кваліфікації для вчителів, навіть якщо педагоги обирають платні курси.

Найбільш обговорюваним положенням серед учасників круглого столу було питання про терміни навчання, адже відтепер діти здобуватимуть середню освіту протягом 12 років.


Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13