21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Творчий семінар-зустріч з Олександром Авраменком

avr5 жовтня 2017 року викладачі кафедри української філології – канд. філол. наук Олена Миколаївна Похилюк, канд. філол. наук Надія Іванівна Скрипник, канд. філол. наук Юлія Борисівна Лебедь – були присутні на творчому семінарі-зустрічі канд. філол. наук, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка Олександра Авраменка з учителями та викладачами української мови та літератури міста Вінниці й області.

О. М. Авраменко – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (1996), лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008), багаторазовий переможець національного конкурсу підручників з української мови й літератури для 5-11 класів, автор серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й ДПА з української мови та літератури, автор і ведучий експрес-уроків української в «Сніданку з 1+1».

Освітяни були ознайомлені з особливостями ЗНО з української мови та літератури у 2018 році. О. Авраменко звернув увагу на створення нової школи, на ЗНО з української мови після 9 класу. Зосередив увагу на тому, що дев’ятикласники будуть складати лише українську мову без української літератури, без власного висловлення, а завдання будуть стосуватися виключно орфографії та пунктуації.

Олександр Авраменко презентував не лише матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, а й матеріали на щодень, спрямовані на зменшення рівня функціональної безграмотності зростаючого покоління.


Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13