21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу»

bookНапередодні 30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек студенти філологічного відділення взяли участь у щорічній благодійній акції «Подаруй бібліотеці книгу».

З ініціативи кандидата філологічних наук, доцента Т. В. Яковенко з метою забезпечення навчальною літературою вивчення спецдисципліни «Історія української літератури» за підтримки та сприяння завідувача філологічного відділення, кандидата філологічних наук О. М. Похилюк студенти 11-УМ(б) групи подарували бібліотеці коледжу підручники за 10 найменуваннями по 4 примірники кожного, які охоплюють вивчення української літератури від найдавніших часів до ХХІ ст.

Сподіваємося, що придбана література стане в пригоді майбутнім вчителям української мови та літератури, сприятиме покращенню стану підготовки бакалаврів до практичних та семінарських занять, а також до рубіжного контролю.

До благодійної акції долучилися також студенти 12-ФГ групи під керівництвом куратора О. М. Михальчук, подарувавши бібліотеці коледжу художню, публіцистичну та розважальну літературу.

 


Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13