21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92

Майстер-класи на відділенні іноземних мов

laborВ листопаді - грудні  2016 року в рамках реалізації завдань  Всеукраїнського експерименту «Шкільний учитель нового покоління» на філологічному факультеті коледжу пройшла низка заходів.

Викладачі-новатори, автори спецкурсів з методики викладання англійської мови Михальчук О.М. та Юрченко М.В. провели серію занять з експериментальних курсів з метою їхньої апробації.

Заняття проводились англійської мови у формі воркшопу, мали практичну спрямованість і, як показали результати роботи студентів за напрямом підготовки 6.020303 «Філологія» (англійська, німецька), у І-му семестрі поточного навчального року запровадження нових спецкурсів з методики викладання англійської мови значно сприяють формуванню грунтовних навичок та методичної компенетнції.   

Також, з метою самоосвіти викладачі відділення іноземних мов взяли участь у міжвузівському Майстер-класі «Gamification in EFL and ESP Classroom», який проводився фахівцем Амбасади США Тадеушем Макклеарі на базі Вінницького торговельно-економічного інституту. 

 


Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ