21019 м.Вінниця, вул.Нагірна,13 тел.: 8 (0432) 55-68-79; 55-68-92
  • Головна
  • Новини
  • Початкова нова українська школа: сутність змін, проблеми, знахідки, перспективи розвитку

Початкова нова українська школа: сутність змін, проблеми, знахідки, перспективи розвитку

konf11 грудня 2016 року було проведено науково-методичну конференцію «Початкова нова українська школа: сутність змін, проблеми, знахідки, перспективи розвитку» для студентів випускного курсу спеціальності 5.01010201 «Початкова освіта» та напряму підготовки 6.010102 «Початкова освіта».

konf2До програми конференції було включено тренінг «Технології розвитку критичного мислення», який провели Т. Я. Грітченко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик та інноваційних технологій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Т. В. Гарачук, кандидат педагогічних наук, старший викладач цієї ж кафедри.

Розвитку критичного мислення особистості в наші дні приділяється велика увага. Студенти, які брали участь у тренінгу, виконували різні види роботи: асоціативний кущ, броунівський рух, карта поняття, семантична карта, спрямоване читання, карта персонажів, перенесення головного героя в іншу ситуацію. На власному прикладі вони змогли переконатися, що це цікаво та корисно. Такі види роботи стануть у пригоді вчителю початкових класів та студенту, який проходитиме переддипломну практику і як система роботи, і як окремі її форми.

Засідання Круглого столу було присвячене змінам, які відбулися та відбуваються в сучасній початковій школі. Основними доповідачами були вчителі загальноосвітньої школи №22 Вінницької міської ради Книш А. В. та Гурківська Л. О., колишні випускниці коледжу. Вони зробили компаративний аналіз змістових ліній, оцінювання за предметами та роками навчання, доповнили свої виступи власними коментарями. Слухати молодих колег було цікаво і приємно водночас: адже компетентність, послідовність, небайдужість – одні із основних професійних якостей справжніх фахівців, а саме таких побачили перед собою студенти-випускники та викладачі шкільного відділення. Значить, недаремними були роки навчання, праця в нашому навчальному закладі.


Контакти

Зв'язатись з нами

8 (0432) 55-68-79

vgpk@ua.fm

Графік работи приймальної комісії

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наша адреса

21019, м. Вінниця
вул. Нагірна, 13

Оплата за навчання та проживання

ОПЛАТИТИ